Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі №962 "Қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 506 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 сәуірде № 3015 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 512 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 14.03.2017 № 512 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабы 5-5) және 5-6) тармақшаларына, сонымен қатар Ақтау қаласы прокуратурасының 2015 жылғы 27 қазандағы № 2-110112-15-11192 ұсынысына сәйкес, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылғандарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің "2014 жылғы 14 шілдедегі № 962 "Қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2483 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
орыс тіліндегі тақырыпқа өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарына мынадай квота белгіленсін:
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындары жалпы санының 1 пайызы мөлшерінде;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындары жалпы санының 1 пайызы мөлшерінде;
интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындары жалпы санының 1 пайызы мөлшерінде.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление акимата города Актау от 14 июля 2014 года №962 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 18 марта 2016 года № 506. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 апреля 2016 года № 3015. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 14 марта 2017 года № 512
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 14.03.2017 № 512(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", а также представлением прокуратуры города Актау № 2-110112-15-11192 от 27 октября 2015 года, в целях социальной защиты и обеспечения занятости лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау от 14 июля 2014 года № 962 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за №2483, опубликовано в информационно-правовой сиситеме "Әділет" от 15 августа 2014 года) следующие изменения:
заголовок на русском языке изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Работодателям города Актау установить следующую квоту рабочих мест:
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в размере 1 процента от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 1 процента от общей численности рабочих мест;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 1 процента от общей численности рабочих мест.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.Т. Көшмағанбетовке жүктелсін.".
2. "Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (Г.Н. Хайрлиева) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.Т. Көшмағанбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Ақтау қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Н. Хайрлиева
"18" наурыз 2016 жыл

"3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кушмаганбетова Т.Ж."
2. Руководителю государственного учреждения "Актауский городской отдел занятости и социальных программ" (Хайрлиева Г.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кушмаганбетова Т.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел занятости и социальных программ"
Хайрлиева Г.Н.
"18" март 2016 год