Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 42/385 "Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/381 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 3029 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 31/358 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 19.05.2020 № 31/358 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабына сәйкес және Маңғыстау облысының Әділет Департаментінің 2016 жылғы 12 ақпандағы №10-11-490 ақпараттық хатының негізінде Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 27 сәуірдегі №42/385 "Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11-1-156 болып тіркелген, 2011 жылдың 14 маусымындағы №102 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) мемлекеттік тіліндегі тақырыбы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы";
2) мемлекеттік тіліндегі 1 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері белгіленсін.";
3) мемлекеттік тіліндегі қосымшаның тақырыбы және рет саны бағаны келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"Қызметін Ақтау қаласында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері";
"
р/с №
Салық салу объектілерінің атауы
Салық салу бірлігі
Айлық мөлшерлемесінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
";
2. Ақтау қалалық мәслихаты аппараты басшысының міндетін атқарушы (Л.Сүйіндік) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б.Шапқан).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Зәкенов
Қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық кәсіпкерлік,
ауыл шаруашылығы және
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Тоқбаева
"16" наурыз 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Маңғыстау
облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер депратаментінің Ақтау
қаласы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Серік
"16" наурыз 2016 жыл

О внесении изменений в решение городского маслихата от 27 апреля 2011 года № 42/385 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 38/381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 апреля 2016 года № 3029. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 19 мая 2020 года № 31/358
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актау Мангистауской области от 19.05.2020 № 31/358 (вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие, с 1 января 2020 года).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и на основании информационного письма Департамента юстиции Мангистауской области от 12 февраля 2016 года №10-11-490 Актауский городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 27 апреля 2011 года №42/385 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №11-1-156, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 14 июня 2011 года №101) следующие изменения:
в заголовок и в пункт 1, а также в приложении на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Исполняющей обязанности руководителя аппарата Актауского городского маслихата (Л.Сүйіндік) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам коммунального хозяйства (Б.Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Закенов
Секретарь городского маслихата М.Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел предпринимательства, сельского
хозяйства и ветеринарии"
Ж.Токбаева
"16" марта 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Актау
Департамента государственных
доходов по Мангистауской
области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж.Серик
"16" марта 2016 года