Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/379 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 3030 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 4 қазандағы 2022 жылғы № 18/150 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 04.10.2022 № 18/150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 07.02.2018 № 13/147 шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабы 5 тармағында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемесі он есе жоғарылатылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 20.09.2018 № 19/212 шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ақтау қалалық мәслихаты аппараты басшысының міндетін атқарушы (Л. Сүйіндік) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы А. Бүркітбаев).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Зәкенов
Қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Кенған
"16" наурыз 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қаласы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Серік
"16" наурыз 2016 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 38/379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 26 апреля 2016 года № 3030. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 4 октября 2022 года № 18/150.
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 04.10.2022 № 18/150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 07.02.2018 № 13/147(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десятикратном размере на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, установленные пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс).
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 20.09.2018 № 19/212(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исполняющей обязанности руководителя аппарата Актауского городского маслихата (Л.Суюндык) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии А.Буркитбаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Закенов
Секретарь городского маслихата М.Молдағұлов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел земельных отношений"
Е.Кенган
"16" марта 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов по городуАктау"
Ж.Серик
"16" марта 2016 года