Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 11 наурыздағы №38/379 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/55 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қарашада № 3194 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 4 қазандағы 2022 жылғы № 18/150 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 04.10.2022 № 18/150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 11 наурыздағы №38/379 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3030 болып тіркелген, 2016 жылдың 3 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тіліндегі кіріспесі келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б.Шапқан).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Б.Түркпенбаева
Қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Кенған
"2" қараша 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің
Ақтау қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Серік
"2" қараша 2016 жыл

О внесении изменений в решение городского маслихата от 11 марта 2016 года №38/379 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 5/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 28 ноября 2016 года № 3194. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 4 октября 2022 года № 18/150.
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 04.10.2022 № 18/150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 11 марта 2016 года №38/379 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3030, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 3 мая 2016 года) следующие изменения:
в преамбулу на государственном языке указанного решения внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.
2. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б.Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Туркпенбаева
Секретарь городского маслихата М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Актауский городской отдел земельных отношений"
Е.Кенган
"2" ноября 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных доходов
по городу Актау Департамента государственных доходов
по Мангистауской области Комитета государственных
доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Ж.Серик
"2" ноября 2016 года