Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы №38/273 "Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы № 3/25 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 тамызда № 3112 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 ақпандағы № 32/267 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 05.02.2019 № 32/267 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық Кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы №10-11-112 ақпараттық хатының негізінде, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы №38/273 "Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2929 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің тақырыбы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейнеу ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы";
2) 1 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейнеу ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері осы шешімінің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркеуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Досов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Бейнеу аудандық тұрғын үй – коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекеме басшысының міндетін атқарушы
Т.Нұрмағанбетов

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2015 года №38/273 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Бейнеускому району"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 23 июня 2016 года № 3/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 04 августа 2016 года № 3112. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 5 февраля 2019 года № 32/267
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 05.02.2019 № 32/267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 14 января 2016 года №10-11-112, Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 28 декабря 2015 года №38/273 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Бейнеускому району" (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2929, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 11 января 2016 года) следующие изменения:
1) заголовок указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Бейнеускому району";
2) пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Бейнеускому району согласно приложению к настоящему решению.";
3) приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Досов
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Бейнеуский
районный отдел жилищно – коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта и
автомобильных дорог"
Т.Нурмаганбетов

"23" маусым 2016 жыл
Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы №3/25 шешіміне қосымша
Бейнеу ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері
Р/с
Нысан
Есептік бірлік
Құны, теңге
1.
Тұрмыстық қатты қалдықтарды көму және кәдеге жарату тарифі
1 текше метр
1276,79
2.
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифі
1 текше метр
3028,94

"23" июня 2016 год
Приложение
к решению Бейнеуского районного маслихата от 23 июня 2016 года №3/25
Тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Бейнеускому району
п/п
Объект
Расчетная единица
Стоимость, тенге
1.
Тариф на захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов
1 кубический метр
1276,79
2.
Тариф на сбор и вывоз твердых бытовых отходов
1 кубический метр
3028,94