Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсанда № 6/63 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 3246 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 28 қазандағы 2022 жылғы № 20/196 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 20/196 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Бекова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық тұрғын үй
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Байбузов Болат Шаңдыұлы
9 желтоқсан 2016 жыл
Қарақия аудандық мәслихатының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2016 года № 6/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 января 2017 года № 3246. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28 ноября 2022 года № 20/196.
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 28.11.2022 № 20/196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каракиянскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственное учреждение "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Бекова
Секретарь
районного маслихата А. Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог"
Байбузов Болат Шандыевич
9 декабря 2016 года
Приложение к решению
Каракиянского районного
маслихата от 9 декабря 2016

жалпы алаңы 1 м2
0,26
32
Ауданның аумағында жаппай іс-шаралар ұйымдастыратын заңды ұйымдар
1000 қатысушы
-
33
Бау-бақша кооперативтері
1 учаске
-
Ескертпе:
ҚТҚ түзілу нормасы белгіленбеген, себебі ҚТҚ тасымалдауды келісім шарт негінде арнайы ұйымдар арқылы көліктермен сауда базар аумағында өздері жүзеге асырады.
ҚТҚ түзілу нормасы белгіленбеген, себебі ҚТҚ тасымалдауды жүзеге асыратын ұйымдардың мәліметі бойынша аталған нысандар Қарақия ауданының Құрық және Жетібай ауылдарының аумағында орналасқан.
Аббреавиатураның ажыратып жазылуы:
ҚТҚ –қатты тұрмыстық қалдық;
АЖС – автокөліктерге жанармай құю станциясы;
м2 - шаршы метр;
м3- текше метр.

1 м2 общей площади
0,26
32.
Юридические организации, организующие массовые мероприятия на территории района
1000 участников
-
33.
Садоводческие кооперативы
1 участок
-
Примечание:
Нормы образования ТБО не установлены, так как торговля с машин осуществляется на территории рынков, которые на договорной основе сами осуществляют вывоз ТБО посредством спецорганизаций.
Нормы образования ТБО не установлены, так как по сведениям организации осуществляющих вывоз ТБО данные объекты расположены на территории Каракиянского района в селах Курык и Жетибай.
Расшифровка абрревиатуры:
ТБО – твердый бытовой отход;
АЗС – автозаправочная станция;
м2-квадратный метр;
м3-кубический метр.