Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 34/233 "Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы.
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 3/23 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 маусымда № 3056 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қазандағы № 33/268 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 07.10.2019 № 33/268 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 10 бабының 3 тармағына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 10-11-1482 ақпараттық хатының негізінде, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 34/233 "Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2895 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін , оның "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджеттік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Қ.Озғамбаев) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л.Ашықбаева
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақшұқыр ауылының әкімі
М. Ізтұр
16 мамыр 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Баутин ауылының әкімі
Д. Меңдіханов
16 мамыр 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Маңғыстау облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Түпқараған ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Өтепбергенова
16 мамыр 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылөзен ауылының әкімі
Ө. Ермекбаев
16 мамыр 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайын ауылдық округінің әкімі
Ж. Ақжанов
16 мамыр 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Таушық ауылының әкімі
Ш. Әзірбаев
16 мамыр 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
И. Науханов
16 мамыр 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
Р.Көшербаева
16 мамыр 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Форт-Шевченко қаласының әкімінің
міндетін атқарушы
А. Құрманов
16 мамыр 2016 жыл

О внесении изменения в решение Тупкараганского районного маслихата от 29 октября 2015 года №34/233 "О внесении изменений в некоторые решения Тупкараганского районного маслихата"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 16 мая 2016 года № 3/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 10 июня 2016 года № 3056. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 7 октября 2019 года № 33/268
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 07.10.2019 № 33/268 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 25 апреля 2016 года № 10-11-1482, Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 29 октября 2015 года № 34/233 "О внесении изменений в некоторые решения Тупкараганского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2895, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 11 декабря 2015 года) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета Тупкараганского районного маслихата (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л.Ашыкбаева
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Акшукур
М. Изтур
16 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Баутино
Д. Мендиханов
16 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Тупкараганскому
району департамента государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж. Утепбергенова
16 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Кызылозен
О. Ермекбаев
16 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким сельского округа
Сайын Шапагатова
Ж. Акжанов
16 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Таушык
Ш. Азирбаев
16 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел земельных
отношений"
И. Науханов
16 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел строительства"
Р.Кушербаева
16 мая 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности акима
города Форт-Шевченко
А.Курманов
16 мая 2016 года