Түпқараған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 10/76 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға(азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі № 4/31 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 тамызда № 3117 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 18 сәуірдегі 2024 жылғы №13/75 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 18.04.2024 №13/75 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 10 бабының 3 тармағына, 24 бабының 6 тармағына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 10/76 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін
көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2241 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 сәуірде "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. "Түпқараған аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі тұрғын үй көмегін тағайындау мен төлеуді қамтамасыз етсін.";
Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасында:
1 тармақтың 4) тармақшасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) уәкілетті орган - жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, тұрғын үй көмегін тағайындауды жүзеге асыратын "Түпқараған аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган).".
Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А.Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы А.Берішбаева) жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық жұмыспен қамту,
әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық
хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Г.Бекбосинова
8 шілде 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Төлеген
8 шілде 2016 жыл

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 марта 2013 года № 10/76 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 08 июля 2016 года № 4/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 05 августа 2016 года № 3117. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 18 апреля 2024 года № 13/75.
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 18.04.2024 № 13/75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 10, пунктом 6 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 марта 2013 года № 10/76 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2241, опубликовано в газете "Ақкетік арайы" 30 апреля 2013 года) следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" обеспечить назначение и выплату жилищной помощи.";
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам):
подпункт 4 пункта 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"4) уполномоченный орган финансируемый за счет местного бюджета, осуществляющий назначение жилищной помощи - государственное учреждение "Тупкараганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (далее - уполномоченный орган);".
Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (Избен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно - правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам Тупкараганского районного маслихата (председатель комиссии Беришбаева А.).
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел занятости,
социальных программ и регистрации актов
гражданского состояния"
Г.Бекбосинова
8 июля 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел экономики
и финансов"
Ж.Толеген
8 июля 2016 года