Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 тамыздағы № 154 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 09 қыркүйекте № 3148 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 100 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 29.06.2018 № 100 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 230 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №10966 болып тіркелген), Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. "Түпқараған аудандық кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Д. Шалабаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Асауов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
комитетінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің Түпқараған аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
Саралтаев Бердибек Куантканович
"12" 08 2016 жыл.
"Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті
Түпқараған ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Муханбетқалиұлы Нұрсұлтан
"12" 08 2016 жыл.
"Түпқараған аудандық жер қатынастары,
сәулет және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Кулдашев Жанибек Едигеевич
"12" 08 2016 жыл.
"Түпқараған аудандық кәсіпкерлік
және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Шалабаева Дарига Бакытовна
"12" 08 2016 жыл.
"Түпқараған аудандық тұрғын үй - коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қайнарбаев Жансейт Исаханұлы
"12" 08 2016 жыл.
Түпқараған ауданы әкімдігінің
"12" тамыз 2016 жылғы
№ 154 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Сауда орындарының орналасқан жері
Сауда орындарының түрі
Сауда орындарының саны
Сауда орындарының көлемі (шаршы метр)
Форт-Шевченко қаласы
Орталық базардың сол жағы
автодүкендерденжәне шатырлардан
4
36
"Қарлығаш" дүкеніне қарама –қарсы автокөлік жолынан 0,5 метр
шатырлардан
4
36
Баутин ауылы
"Тілек" дүкенінің оң жағындағы автокөлік жолынан 0,5 метр
автодүкендерденжәне шатырлардан
4
48
"Толғанай" дүкенінің оң жағындағы автокөлік жолынан 5 метр
автодүкендерденжәне шатырлардан
2
24
"Терминал" қонақ үйінің сол жағындағы автокөлік жолынан 2 метр
автодүкендерденжәне шатырлардан
2
24
Баутин ауылының Аташ елді мекені
"Бердіқожа" дүкенінің сол жағындағы автокөлік жолынан 2 метр
автодүкендерденжәне шатырлардан
2
24
"Іңкәр" дүкенінің оң жағындағы автокөлік жолынан 2 метр
автодүкендерденжәне шатырлардан
4
48

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 12 августа 2016 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 сентября 2016 года № 3148. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 29 июня 2018 года № 100
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 29.06.2018 № 100(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 230 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №10966), приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148) акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел предпринимательства и промышленности" (Д.Шалабаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно - правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алтынгалиеву Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Асауов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Тупкараганское районное управление
по защите прав потребителей Департамента по защите
прав потребителей Мангистауской области Комитета
по защите прав потребителей Министерства национальной
экономики Республики Казахстан"
Саралтаев Бердибек Куантканович
"12" 08 2016 года.
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Тупкараганского района
Департамента внутренних дел Мангистауской области"
Муханбетқалиұлы Нұрсұлтан
"12" 08 2016 года.
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел
земельных отношений, архитектуры
и градостроительства"
Кулдашов Жанибек Едигеевич
"12" 08 2016 года.
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел
предпринимательства и промышленности"
Шалабаева Дарига Бакытовна
"12" 08 2016 года.
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
Қайнарбаев Жансейт Исаханұлы
"12" 08 2016 года.
Приложение к постановлению акимата Тупкараганского района
№ 154 от "12" августа 2016 года
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района
Местонахождение торговых мест
Вид торговых мест
Количество торговых мест
Площадь торговых мест (квадратный метр)
город Форт-Шевченко
Левая сторона центрального базара
с автолавок и с палаток
4
36
0,5 метров от автодороги напротив магазина "Қарлығаш"
с палаток
4
36
село Баутино
от автодороги с правой стороны магазина "Тілек"
с автолавок и с палаток
4
48
5 метров от автодороги с правой стороны магазина "Толғанай"
с автолавок и с палаток
2
24
2 метра от автодороги с левой стороны гостиница "Терминал"
с автолавок и с палаток
2
24
населенный пункт Аташ села Баутино
2 метра от автодороги с левой стороны магазина "Бердіқожа"
с автолавок и с палаток
2
24
2 метра от автодороги с правой стороны магазина "Іңкәр"
с автолавок и с палаток
4
48