Түпқараған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 6/47 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 қарашада № 3197 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 35/282 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 19.11.2019 № 35/282 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А.Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Қ.Озғамбаев) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қонақбаев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық
тұрғын үй - коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Ж.Қайнарбаев
21 қазан 2016 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы
6/47 шешіміне
қосымша
Түпқараған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына
1 есептік бірлікке келетін текше метр тарифі (теңге)
1.
Жабдықталған тұрғын үйлер
1 тұрғын

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 6/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 30 ноября 2016 года № 3197. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 19 ноября 2019 года № 35/282
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 19.11.2019 № 35/282 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району согласно приложению.
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджета Тупкараганского районного маслихата (председатель комиссии Озгамбаев К.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Конакбаев
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский районный
отдел жилищно - коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог"
Ж.Кайнарбаев
21 октября 2016 года
Приложение
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 21 октября 2016 года № 6/47
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Тариф
кубического метра
на 1 расчетную
единицу в год
(тенге)
1.
Домовладения благоустроенные
1 житель