Барлық салық төлеушілер үшін біріңғай тіркелген салық мөлшерлемесін (бильярд үстелі) белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/73 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 қарашада № 3198 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 22/273 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 27.04.2018 № 22/273 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Барлық салық төлеушілер үшін біріңғай тіркелген салық мөлшерлемесі (бильярд үстелі) 3 (үш) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде белгіленсін.
2. Мұнайлы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Қонысбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қазақбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау
облысы бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Таңатар
27 қазан 2016 жыл

Об установлении единой ставки фиксированного налога(бильярдный стол) для всех налогоплательщиков
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 4/73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 30 ноября 2016 года № 3198. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27 апреля 2018 года № 22/273
Сноска. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27.04.2018 № 22/273 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единую ставку фиксированного налога (бильярдный стол) в размере 3 (трех) месячных расчетных показателей.
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Конысбаева Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Казахбаев
Секретарь районного маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов
по Мунайлинскому району Департамента
государственных доходов по Мангистауской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
Танатар М.
27 октября 2016 год