2016 жылға сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 129 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 сәуірде № 6259 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2016 жылға сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2016 жылғы 24 наурыздағы
№ 129 қаулысымен бекітілген
Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің
бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері
Ауылшаруашылық өнімнің атауы
Тереңдете өңделген өнімдердің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативтері, теңге/литр (теңге/килограмм)
Сүт
Сары май

Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции на 2016 год
Постановление акимата Костанайской области от 24 марта 2016 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 апреля 2016 года № 6259
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 "Об утверждении Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормативы субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции на 2016 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Утверждены
постановлением акимата
от 24 марта 2016 года № 129
Нормативы субсидий на единицу закупаемой
сельскохозяйственной продукции
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Нормативы субсидий в пересчете на сырье,
тенге/литр (тенге/килограмм)
Молоко
Сливочное масло