Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша субсидиялар нормативін, сондай-ақ өлшемдері мен талаптарын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 242 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 маусымда № 6448 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 152 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.03.2017 № 152 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша субсидиялар нормативі, сондай-ақ өлшемдері мен талаптары бекітілсін.
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 314 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша субсидиялар нормативін, сондай-ақ өлшемдер мен талаптарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5848 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қыркүйекте "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі
А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2016 жылғы 23 мамырдағы
№ 242 қаулысымен бекітілген
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша субсидиялар нормативі, сондай-ақ өлшемдері мен талаптары

Об утверждении норматива субсидий, а также критериев и требований по направлению субсидирования возмещения до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
Постановление акимата Костанайской области от 23 мая 2016 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2016 года № 6448. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 марта 2017 года № 152
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.03.2017 № 152 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9987) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые норматив субсидий, а также критерии и требования по направлению субсидирования возмещения до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 28 июля 2015 года № 314 "Об утверждении норматива субсидий, а также критериев и требований по направлению субсидирования возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5848, опубликовано 8 сентября 2015 года в газете "Қостанай таңы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области
А. Мухамбетов
Утверждены
постановлением акимата
от 23 мая 2016 года № 242
Норматив субсидий, а также критерии и требования
по направлению субсидирования возмещения до 100% затрат
по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота
в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах
и производственных кооперативах

1. Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша субсидия нормативі – бір ұрықтандырылған аналық бас үшін 4673 теңге.
2. Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуді субсидиялау бағыты бойынша өлшемдері мен талаптары:
Қазақстан Республикасының асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілер тізілімінде техник-осеменатор, дистрибьютерлік орталық, асыл тұқымдық орталық ретінде тіркелген жеке және заңды тұлғалардың (жануарларды қолдан ұрықтандыру жөніндегі өнім берушілердің) бар болуы.

1. Норматив субсидий по направлению субсидирования возмещения до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах – 4673 тенге за одну маточную голову.
2. Критерии и требования по направлению субсидирования возмещения до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах:
наличие регистрации физических и юридических лиц (поставщиков услуг по искусственному осеменению животных), в реестре субъектов в области племенного животноводства Республики Казахстан в качестве техника-осеменатора, дистрибьютерного центра, племенного центра.