Мәслихаттың 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 306 "Мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарында орманды пайдаланғаны үшін төлем төлеу ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 50 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 тамызда № 6572 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 95 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 08.12.2016 № 95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 306 "Мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарында орманды пайдаланғаны үшін төлем төлеу ставкалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3721 тіркелген, 2010 жылғы 14 шілдеде "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкалары", "ставкасы" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі тақырыбы мен мәтіні өзгермейді;
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Ә. Мауқұлов

О внесении изменений в решение маслихата от 30 апреля 2010 года № 306 "О ставках платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и особо охраняемых природных территориях"
Решение маслихата Костанайской области от 14 июля 2016 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 августа 2016 года № 6572. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 8 декабря 2016 года № 95
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 08.12.2016 № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Костанайской области от 30 апреля 2010 года № 306 "О ставках платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и особо охраняемых природных территориях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3721, опубликовано 14 июля 2010 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту внесены изменения на казахском языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
Руководитель государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
_____________________ А. Маукулов