Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 595 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 6792 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2016 жылғы 30 желтоқсандағы
595 № қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 14 "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5339 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 ақпанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 145 "Әкімдіктің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 14 "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сәулет–құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5601 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
3. Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 125 "Әкімдіктің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 14 "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сәулет–құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6256 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Костанайской области от 30 декабря 2016 года № 595. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2017 года № 6792
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 30 декабря 2016 года № 595
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области от 19 января 2015 года № 14 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5339, опубликовано 4 февраля 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Постановление акимата Костанайской области от 9 апреля 2015 года № 145 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 19 января 2015 года № 14 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 5601, опубликовано 23 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы").
3. Постановление акимата Костанайской области от 24 марта 2016 года № 125 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 19 января 2015 года № 14 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственного архитектурно-строительного контроля акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 6256, опубликовано 13 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").