Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 1473 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 6550 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 маусымдағы № 1304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 30.06.2021 № 1304 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының бұйрығына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Қала әкімінің
міндетін атқарушы Е. Теменов
Әкімідігінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 1473 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын ұйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 12.06.2017 № 1701 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қостанай қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 29 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 67 (алпыс жеті теңге) мөлшерінде;
2. Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 135 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз теңге) мөлшерінде;
3. Қостанай қаласы, Наурыз көшесі, 7 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз теңге) мөлшерінде;
4. Қостанай қаласы, Воинов-Интернационалистов көшесі, 2/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз теңге) мөлшерінде;
5. Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 6/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 82 (сексен екі теңге) мөлшерінде;
6. Қостанай қаласы, Урожайная көшесі, 33 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш теңге) мөлшерінде;

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 22 июня 2016 года № 1473. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 июля 2016 год № 6550. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 30 июня 2021 года № 1304
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 30.06.2021 № 1304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно – коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Е. Теменов
Приложение
к постановлению акимата
от 22 июня 2016 года № 1473
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 12.06.2017 № 1701 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. город Костанай, проспект Аль-Фараби, дом 29, в размере 67 (шестьдесят семь тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. город Костанай, улица Пушкина, дом 135, в размере 38 (тридцать восемь тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. город Костанай, улица Наурыз, дом 7, в размере 38 (тридцать восемь тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. город Костанай, улица Воинов-Интернационалистов, дом 2/1, в размере 58 (пятьдесят восемь тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
5. город Костанай, улица Текстильщиков, дом 6/1, в размере 82 (восемьдесят две тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. город Костанай, улица Урожайная, дом 33, в размере 43(сорок три тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;

7. Қостанай қаласы, Урожайная көшесі, 33/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес теңге) мөлшерінде;
8. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр данғылы, 4Б үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 52,57 (елу екі теңге, елу жеті тиын) мөлшерінде;
9. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр данғылы , 8А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 52,25 (елу екі теңге, жиырма бес тиын) мөлшерінде;
10. Қостанай қаласы, А. Мирошниченко көшесі, 3А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 51,75 (елу бір теңге, жетпіс бес тиын) мөлшерінде.

7. город Костанай, улица Урожайная, дом 33/1, в размере 45 (сорок пять тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
8. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 4Б, в размере 52,57 (пятьдесят две тенге, пятьдесят семь тиын) за один квадратный метр общей площади в месяц;
9. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 8А, в размере 52,25 (пятьдесят две тенге, двадцать пять тиын) за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. город Костанай, улица А. Мирошниченко, дом 3А, в размере 51,75 (пятьдесят одна тенге, семьдесят пять тиын) за один квадратный метр общей площади в месяц.