2016 жылға арналған субсидиялар алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 2531 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қазанда № 6676 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген, Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидасының 10-тармағына сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094) Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыл шаруашылығы басым дақылдарының субсидияланатын әрбір түрі бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін осы қаулыға сәйкес қосымша.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қостанай қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 16 маусымнан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Әкім Б. Жақыпов
Әкімдіктің
2016 жылғы 06 қазандағы
№ 2531 қаулысына қосымша
2016 жылғы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тiзiмiне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидиялар алушылардың тiзiмiне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
Жаздық жұмсақ бидай
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
2
Күздік бидай
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
3
Жаздық қатты бидай
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
4
Сұлы
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
5
Арпа
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
6
Тары
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
7
Қарақұмық
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
8
Күздік қара бидай
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
9
Бұршақ
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
10
Нұт
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
11
Жасымық
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
12
Күнбағыс
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
13
Рапс
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
14
Зығыр
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
15
Мақсары
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
16
Картоп
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
17
Көкөнiстер
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
18
Бақша дақылдары
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
19
Сүрлемдік жүгері мен күнбағыс
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
20
Сүрлемдік жүгері
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
21
Жемшөптік дақылдар, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
22
Шабындық және (немесе) жайылымдық алқаптарды шөп егіп жаңарту және (немесе түпкілікті жақсарту) үшін бірінші, екінші және үшінші жылдары өсіп жатқан көп жылдық шөптер
16 маусымнан 9 қыркүйекке дейін

Об определении сроков представления заявки на получение субсидий на 2016 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 6 октября 2016 года № 2531. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 октября 2016 года № 6676. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11094) акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановление возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 16 июня 2016 года.
Аким Б. Жакупов
Приложение
к постановлению акимата
от 6 октября 2016 года
№ 2531
Сроки представления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки представления заявки на включение в список получателей субсидий
1
Яровая мягкая пшеница
с 16 июня по 9 сентября
2
Яровая твердая пшеница
с 16 июня по 9 сентября
3
Озимая пшеница
с 16 июня по 9 сентября
4
Овес
с 16 июня по 9 сентября
5
Ячмень
с 16 июня по 9 сентября
6
Просо
с 16 июня по 9 сентября
7
Гречиха
с 16 июня по 9 сентября
8
Озимая рожь
с 16 июня по 9 сентября
9
Горох
с 16 июня по 9 сентября
10
Нут
с 16 июня по 9 сентября
11
Чечевица
с 16 июня по 9 сентября
12
Подсолнечник
с 16 июня по 9 сентября
13
Рапс
с 16 июня по 9 сентября
14
Лен
с 16 июня по 9 сентября
15
Сафлор
с 16 июня по 9 сентября
16
Картофель
с 16 июня по 9 сентября
17
Овощи
с 16 июня по 9 сентября
18
Бахчевые культуры
с 16 июня по 9 сентября
19
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 16 июня по 9 сентября
20
Кукуруза на силос
с 16 июня по 9 сентября
21
Кормовые культуры, в том числе многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
с 16 июня по 9 сентября
22
Многолетние травы первого, второго и третьего годов жизни, посеянные для залужения (или коренного улучшения) сенокосных угодий и (или) пастбищных угодий
с 16 июня по 9 сентября