Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін және лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 112 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 6307 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 166 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 15.05.2018 № 166 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексі 139-бабының 9-тармағын орындау мақсатында және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін және лауазымдық айлықақылар мен тарифтік тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Бекмұхамедов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы
___________ С. Тасмағанбет
04.04.2016 жылғы
Арқалық қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 4 сәуірдегі
№ 112 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін және лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) директоры;
2) директордың орынбасары;
3) меңгеруші;
4) әдіскер;
5) дене шынықтыру жөніндегі нұсқаушы;
6) мұғалім;
7) оқытушы;
8) педагог – психолог;
9) қосымша білім беру педагогы;
10) әлеуметтік педагог;
11) алғашқы әскери даярлық бойынша ұйымдастырушы- педагог;
12) кітапхана меңгерушісі;
13) кітапханашы;
14) тәлімгер;
15) тәрбиеші;
16) логопед;
17) музыка жетекшісі;
18) зертханашы;
19) дәрігер;
20) мейірбике;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 4 апреля 2016 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2016 года № 6307. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 15 мая 2018 года № 166
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 15.05.2018 № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года и в соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Бекмухамедов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата
_________ С. Тасмаганбет
04.04.2016 года
Приложение
к постановлению акимата
города Аркалыка
от 4 апреля 2016 года № 112
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник.
2. Должности специалистов образования:
1) директор;
2) заместитель директора;
3) заведующий;
4) методист;
5) инструктор по физкультуре;
6) учитель;
7) преподаватель;
8) педагог-психолог;
9) педагог дополнительного образования;
10) социальный педагог;
11) педагог-организатор начальной военной подготовки;
12) заведующий библиотекой;
13) библиотекарь;
14) вожатый;
15) воспитатель;
16) логопед;
17) музыкальный руководитель;
18) лаборант;
19) врач;
20) медицинская сестра;

21) емдәмбике.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) директор;
2) библиограф;
3) кітапханашы;
4) хореограф;
5) әдіскер;
6) ауыл клубының меңгерушісі;
7) мәдени ұйымдастырушы;
8) музыка жетекшісі;
9) көркемдік жетекші.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) әдіскер.
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) ветеринариялық дәрігер;
2) ветеринариялық фельдшер.

21) диетическая сестра.
3. Должности специалистов культуры:
1) директор;
2) библиограф;
3) библиотекарь;
4) хореограф;
5) методист;
6) заведующий сельским клубом;
7) культорганизатор;
8) музыкальный руководитель;
9) художественный руководитель.
4. Должности специалистов спорта:
1) методист.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.