Мемлекеттік жалға берілетін үйлердегі коммуналдық тұрғынжай қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 99 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 мамырда № 6331 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 24.09.2024 № 373 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 97-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік жалға берілетін үйлердегі коммуналдық тұрғынжай қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері:
1) Арқалық қаласы, Маясова көшесі № 25 үй мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін 59,36 теңге көлемінде;
2) Арқалық қаласы, Маясова көшесі № 27 үй мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін 59,38 теңге көлемінде;
3) Арқалық қаласы, Абай даңғылы № 90 үй мекен-жайы бойынша жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метрі үшін 78,16 теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 24.09.2024 № 373 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің коммуналдық мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Бекмұхамедов

Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственных арендных домах
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 4 апреля 2016 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2016 года № 6331.
Сноска. В заголовок внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 24.09.2024 № 373 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года №306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользованием жилищем из государственного жилищного фонда", акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственных арендных домах:
1) по адресу: город Аркалык, улица Маясовой, дом № 25 в размере 59,36 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади.
2) по адресу: город Аркалык, улица Маясовой, дом № 27 в размере 59,38 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади.
3) по адресу: город Аркалык, проспект Абая, дом № 90 в размере 78,16 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 24.09.2024 № 373 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по коммунальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Бекмухамедов