Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Красногор ауылында жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандарға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 18 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 мамырда № 6390 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 5 ақпандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 05.02.2021 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі 139-бабының 9-тармағына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Красногор ауылында жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2016 жылғы 16 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға қолданады.
II сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихат хатшысы Г. Жарылқасымова
"Лисаков қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________Н.Турлубекова

Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области образования, являющимся гражданскими служащими и работающим в селе Красногорское
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 27 апреля 2016 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 мая 2016 года № 6390. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 5 февраля 2021 года № 13
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 05.02.2021 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области образования, являющимся гражданскими служащими и работающим в селе Красногорское, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет бюджетных средств.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 16января 2016 года.
Председатель II сессии А. Демисенов
Секретарь городского маслихата Г. Жарылкасымова
Руководитель государственного
Учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
_______________________ Н. Турлубекова