Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 289 "Әулиекөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 51 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 тамызда № 6590 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 289 "Әулиекөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6098 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3844701,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 828177,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5662,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3006962,8 мың теңге;
2) шығындар – 3861719,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49589,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63794,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14205,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66607,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66607,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4- тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) аудандар және қалалар деңгейіне ақшалай қаражаттарды оның ағымдағы шотына аудару арқылы патронаттық тәрбиешілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты патронаттық тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 4170,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 6- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде облыстық бюджеттен 31315,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 7- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен алынған кредиттер түсімі 63629,5 мың теңге сомасында көзделсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-3-тармағымен толықтырылсын:
"8-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде жергілікті өзін-өзі басқару арқылы жобаларды жүзеге асыруға облыстық бюджеттен 9510,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 289 "О бюджете Аулиекольского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 11 августа 2016 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 августа 2016 года № 6590
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2016-2018 годы" от 21 декабря 2015 года №289 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6098, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3844701,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 828177,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5662,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –3006962,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3861719,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49589,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63794,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14205,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66607,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66607,8 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме 4170,0 тысяч тенге;";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 31315,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год поступление кредитов, полученных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 63629,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-3 следующего содержания:
"8-3. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию проектов через местное самоуправление в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 9510,0 тысяч тенге.";