Әулиекөл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 70 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 6761 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 175 шешімімен
Ескерту. Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 175 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабы 1-тармағына сәйкес және Қостанай облысы Әулиекөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Әулиекөл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету жүзеге асырылсын.
Осы тармақтың бірінші бөлігінің ережелері "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы С. Максютова
Аудандық мәслихатының хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Әулиекөл ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Г. Нұрахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ А. Бекмурзин
Мәслихаттың
2016 жылғы 29 қарашадағы
№ 70 шешіміне қосымша
Әулиекөл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету
Аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін төмендету (-) немесе жоғарылату (+) пайызы
7
+10
8
+20
9
+30
10
+40
11
+50

О корректировке базовых ставок земельного налога по Аулиекольскому району
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 ноября 2016 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2016 года № 6761. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.02.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и на основании схемы зонирования земель Аулиекольского района Костанайской области Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога по Аулиекольскому району согласно приложению к настоящему решению.
Положение части первой настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии С. Максютова
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Аулиекольскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________________ Г. Нурахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата Аулиекольского района"
_______________ А. Бекмурзин
Приложение
к решению маслихата
от 29 ноября 2016 года №70
Корректировка базовых ставок земельного налога по Аулиекольскому району
Номер зоны
Процент понижения (-) или повышения (+) базовых ставок земельного налога
7
+10
8
+20
9
+30
10
+40
11
+50