Денисов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 246 "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 74 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 наурызда № 6235 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 154 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 23.05.2016 № 154 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына сәйкес, Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 246 "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (2014 жылғы 21 қазанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5121 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қарашасында "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережесінде:
16 тармағының 16-1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Е. Жаманов

О внесении изменения в постановление акимата Денисовского района от 19 сентября 2014 год № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Денисовского района"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 16 марта 2016 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 марта 2016 года № 6235. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 23 мая 2016 года № 154
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 23.05.2016 № 154 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 19 сентября 2014 года № 246 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5121 от 21 октября 2014 года, опубликовано 13 ноября 2014 года в газете "Наше время"), следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел образования акимата Денисовского района", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 16-1) пункта 16 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Е. Жаманов