Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 18 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 6312 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 202 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 06.06.2018 № 202 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
3. Мәслихаттың 2015 жылғы 19 маусымдағы № 67 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5729 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 шілдедегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы К. Досмұхамедов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
"Денисов ауданының жер
қатынастары бөлімі"мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ С. А. Жанғабулов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Денисов ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Ә. Ж. Әкіжан

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2016 года № 6312. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 6 июня 2018 года № 202
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 06.06.2018 № 202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решение маслихата от 19 июня 2015 года № 67 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5729, опубликовано 15 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата К. Досмухамедов
Секретарь Денисовского
районного маслихата А. Мурзабаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Денисовского района"
________________ Жангабулов С.А.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Денисовскому району
Департамента государственных
Доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан"
_______________ Акижанов А.Ж.