Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда № 6403 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімі міндетін атқарушының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімі міндетін атқарушының 14.07.2016 № 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және 2016 жылғы 3 мамырдағы № 01-27/180 Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде Покров ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы Покровка ауылы мекенжайында орналасқан Светин Виктор Ивановичтың шалғайдағы кардасы аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Денисов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Денисов аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) ұсынылсын анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралары жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Покров ауылдық округінің әкімі К. Игламова
"Денисов ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________________ В.Шерер
2016 жылғы 13.05
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетiнiң Денисов аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________________ Қ.Исмағұлов
2016 жылғы 13.05
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
Министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Қостанай облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің Денисов аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________________ Б.Байгелов
2016 жылғы 13.05

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 13 мая 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 мая 2016 года № 6403. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 14 июля 2016 года № 3
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 14.07.2016 № 3.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района от 3 мая 2015 года № 01-27/180, аким Покровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории отгонной карды Светина Виктора Ивановича, расположенного по адресу село Покровка Денисовского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни бешенства крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Денисовского района" (по согласованию), государственному учреждению "Денисовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Денисовское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Костанайской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Покровского
сельского округа К. Игламова
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии акимата Денисовского района"
__________________________ В.Шерер
13.05.2016 года
Руководитель государственного учреждения
Денисовская районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
_______________________ К.Исмагулов
13.05.2016 года
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Денисовское районное управление
по защите прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей Костанайской области
Комитета по защите прав потребителей Министерства
национальной экономики Республики Казахстан"
_________________________ Б.Байгелов
13.05.2016 года