Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 59 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қазанда № 6662 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 286 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.03.2019 № 286 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жітіқара ауданының маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау осы мәселені жетекшілік ететін Жітіқара ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрағасы Д. Мункебаев
Жітіқара аудандық
маслихатының хатшысы А. Кабиев
"Жітіқара ауданы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі, автомобиль
жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ А. Хакимов
2016 жылғы 20 қыркүйек
Мәслихаттың
2016 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 59 шешіміне қосымша
Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20 сентября 2016 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 октября 2016 года № 6662. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 марта 2019 года № 286
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.03.2019 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Житикаринского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Житикаринского района курирующий данный вопрос.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Мункебаев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
А. Кабиев
Руководитель ГУ "Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта, автомобильных
дорог и жилищной инспекции акимата
Житикаринского района"
_______________ А. Хакимов
20 сентября 2016 года
Приложение
к решению маслихата
от 20 сентября 2016 года
№ 59
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 17.02.2017 № 99 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№р/с
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке коммуналдық қалдықтардың жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы үйлер және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
2,013
2
Жатақханалар, интернаттар
1 орын

Сноска. Приложение в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 17.02.2017 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п.п.
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
2,013
2
Общежития, интернаты
1 место