Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 "Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2016 жылғы 16 тамыздағы № 51 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 тамызда № 6593 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 109-бабының 1-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 "Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6106 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1943018,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 507223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5942,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1429853,0 мың теңге;
2) шығындар – 1971221,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –17136,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –25452,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8316,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45339,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45339,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
аудандар деңгейіне ақшалай қаражаттарды ағымдағы шотына аудару арқылы патронат тәрбиешілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағауға - 2638,0 мың теңге сомасында;
аудандар және қалалар деңгейіне аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз ету бойынша функцияларды беруге байланысты балалар мен жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға –22820,0 мың теңге сомасында;
2016 жылға арналған электрондық оқыту жүйесінің бағдарламасы щеңберінде кең жолақты интернетті төлеуге – 208,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 329 "О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 16 августа 2016 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 августа 2016 года № 6593
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 329 "О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6106, опубликовано 29 января 2016 года в газете "Камысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1943018,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 507223,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5942,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1429853,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1971221,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17136,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25452,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8316,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 45339,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45339,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в том числе:
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов в сумме 2638,0 тысяч тенге;
на содержание детско-юношеской спортивной школы в связи с передачей функций по обеспечению деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ на уровень районов и городов в сумме 22820,0 тысяч тенге;
на оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения на 2016 год в сумме 208,0 тысяч тенге;