Қарабалық ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2016 жылғы 10 қарашадағы № 70 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 6724 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 255 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 17.05.2018 № 255 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19 -1- бабы 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы
А. Бисенов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________ А. Сидякин
Мәслихаттың
2016 жылғы 10 қарашадағы
№ 70 шешіміне қосымша
Қарабалық ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Карабалыкскому району
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 10 ноября 2016 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2016 года № 6724. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 17 мая 2018 года № 255
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 17.05.2018 № 255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Карабалыкскому району согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
А. Бисенов
Секретарь
районного маслихата
А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Карабалыкского района"
_____________________А. Сидякин
Приложение
к решению маслихата
от 10 ноября 2016 года № 70
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Карабалыкскому району