Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 94 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 6785 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3377670,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 977691,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17699,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9772,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2372508,7 мың теңге;
2) шығындар – 3456707,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -116423,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 44245,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 160668,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 37386,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -37386,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 04.12.2017 № 189 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 1727416,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
3-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 11086,7 мың теңге сомасында қайтаруы қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде, республикалық бюджеттен бөлінген 10621,4 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 41,4 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан 423,9 мың теңге трансферттер қайтаруы есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 01.03.2017 № 109 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен пайдаланбаған бюджеттік кредиттердің 133717,6 мың теңге сомасында қайтаруы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 11.05.2017 № 145 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете Карабалыкского района на 2017-2019 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22 декабря 2016 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2017 года № 6785. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3377670,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 977691,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям –17699,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9772,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2372508,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3456707,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -116423,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44245,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 160668,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 37386,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -37386,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 04.12.2017 № 189 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен объем бюджетной субвенции передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 727 416,0 тысяч тенге.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 11086,7 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 10621,4 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 41,4 тысяч тенге, и из Национального фонда Республики Казахстан 423,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 01.03.2017 № 109 (вводится в действие с 01.01.2017).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат из бюджета района неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 133717,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 11.05.2017 № 145 (вводится в действие с 01.01.2017).

4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері, оның ішінде:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеу;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеу;
3) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай қөмекті енгізу;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру;
5) 2017 жылға арналған еңбек нарығын дамытуға.
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер түсімі ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражат түсімдері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферті;
2) жылу энергетикалық жүйесін дамытуға нысаналы трансферті;
3) Қостанай облысы Қарабалық ауданының Қарабалық кентінде мемлекеттік тілде оқытатын 320 орынға арналған орта мектеп құрылысын дамытуға нысаналы трансферті.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 27.10.2017 № 176 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражат түсімдері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
2) білім беру және мәдениет салаларын терроризмге қарсы қорғауды қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйелерін, қоршаулар мен турникеттер құрал-жабдықтарын жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге;
3) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша 2016 жылы кәсіби даярлауға бағытталғандардың оқуларын аяқтауға;
4) қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді (жалға алу) жалдау бойынша шығындарын өтеуге;
5) бухгалтерлерді оқытуға және арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге;
6) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
7) инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды пайдаға асыруға;
8) 2017 – 2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтарда оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында қажетті кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;
9) Қарабалық кенті көшелерін орташа жөндеуге;
10) "КР-КR-1 Победа-Мағнай станциясы-Новотроицк-Станционный" автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 11.05.2017 № 145 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
4) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
5) на развитие рынка труда на 2017 год.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2) целевого трансферта на развитие теплоэнергетической системы;
3) целевого трансферта на развитие на строительство средней школы с государственным языком обучения на 320 мест в поселке Карабылык Карабалыкского района Костанайской области.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27.10.2017 № 176 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
1) на создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения, ограждения и турникетов в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов образования и культуры;
3) на доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020;
4) на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;
5) на обучение бухгалтеров и проведение аудита специального назначения;
6) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
7) на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов;
8) на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
9) на средний ремонт улиц поселка Карабалык;
10) на средний ремонт участка автомобильной дороги "КР-КR-1 Победа – станция Магнай-Новотроицкое-Станционный.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 11.05.2017 № 145 (вводится в действие с 01.01.2017).

8. Қарабалық ауданы жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 27.10.2017 № 176 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. 2017 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
11. 2017 жылға арналған ауылдық округтер бойынша таратылған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші сессия төрағасы С. Лысоченко
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ И. Захария
22 желтоқсан 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ М. Шайхинов
22 желтоқсан 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2017 жылға арналған аудандық бюджеті

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2017 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27.10.2017 № 176 (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Утвердить перечень бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
10. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, села, сельского округа на 2017 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.
11. Утвердить трансферты органам местного самоуправления, распределенные по сельским округам на 2017 год, согласно приложению 6 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель четвертой сессии С. Лысоченко
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов акимата Карабалыкского района"
________________ И. Захария
22 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
________________ М. Шайхинов
22 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 94
Районный бюджет Карабалыкского района на 2017 год

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 04.12.2017 № 189 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
"Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қостанай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
"Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 04.12.2017 № 189 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"