Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 303 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 6506 болып тіркелді. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № 372 қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 07.10.2022 № 854 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабына, 139-бабының 9-тармағына сәйкес, Қостанай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 07.10.2022 № 854 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау экономикалық мәселелер жөніндегі аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қантарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
___________ А. Досжанов
2016 жыл 7 маусым
Әкімдіктің
2016 жылғы 7 маусымдағы
№ 303 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 07.10.2022 № 854 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы мамандар лауазымдары:
1) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
2) психоневрологиялық аурулары мен мүгедектігі бар балаларға және 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Мәдениет саласындағы мамандар лауазымдары:
1) хореограф;
2) музыкалық жетекші;
3) кітапханашы;
4) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 7 июня 2016 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 июня 2016 года № 6506. Заголовок - в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 15 июля 2020 года № 372.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 07.10.2022 № 854 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 07.10.2022 № 854 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по экономическим вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района Т. Исабаев
Секретарь Костанайского
районного маслихата
___________ А. Досжанов
7 июня 2016 год
Приложение
к постановлению акимата
от 7 июня 2016 года № 303
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 07.10.2022 № 854 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
2) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.
2. Дожности специалистов в области культуры:
1) хореограф;
2) музыкальный руководитель;
3) библиотекарь;
4) культорганизатор (основных служб);

5) аккомпаниатор;
6) барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
7) барлық мамандықтағы мұғалімдер.

5) аккомпаниатор;
6) методист всех наименований (основных служб);
7) учителя всех специальностей.