Қостанай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 87 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 6790 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 8308346,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3438809,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 17527,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 269338,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 4582672,1 мың теңге;
2) шығындар - 9526499,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - - 8708,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 91844,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 100552,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1209445,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1209445,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 1708020,0 мың теңге сомасында белгіленгені мәліметке алынсын.
3. 2017 жылы аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмегені ескерілсін.
4. алынып тасталды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.07.2017 № 153 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 91837,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 6839,5 мың теңге сомасында, оның ішінде тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткендерге 157,7 мың теңге сомасында, оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін 6681,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

О районном бюджете Костанайского района на 2017-2019 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 декабря 2016 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2017 года № 6790. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 8308346,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3438809,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 17527,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 269338,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4582672,1 тысячи тенге;
2) затраты - 9526499,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 8708,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 91844,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 100552,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1209445,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1209445,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к сведению, что объем субвенции передаваемых из областного бюджета районному бюджету на 2017 год определен в сумме 1708020,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в 2017 году бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
4. исключен – решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.08.2017 № 153 (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 91837,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
6. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям в сумме 6839,5 тысяч тенге, в том числе прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 157,7 тысяч тенге, за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 6681,8 тысячи тенге.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге республикалық бюджеттен 3868,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
8. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 12403,0 мың теңге сомасында, оның ішінде мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға 8340,0 мың теңге сомасында, техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдардың тізбесін ұлғайтуға 4063,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға 15728,0 мың теңге сомасында, оның ішінде жалақысын ішінара субсидиялауға 6651,0 мың теңге сомасында, жастар тәжірибесіне 8599,0 мың теңге сомасында, көшуге субсидиялар беруге 478,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен "Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің № 2 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге 453046,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 29662,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.02.2017 № 108 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен білім беру объектілерін терроризмге қарсы қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйесін, қоршаулар мен турникеттер жабдықтарын жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге 11761,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" в сумме 3868,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 12403,0 тысячи тенге, в том числе на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами в сумме 8340,0 тысяч тенге, на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств в сумме 4063,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017)
9. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда в сумме 15728,0 тысяч тенге, в том числе на частичное субсидирование заработной платы в сумме 6651,0 тысяча тенге, на молодежную практику в сумме 8599,0 тысяч тенге, на предоставление субсидий на переезд в сумме 478,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
10. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Затобольская средняя школа № 2 отдела образования акимата Костанайского района" в сумме 453046,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
11. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 29662,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017).
12. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения, ограждения и турникетов в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов образования в сумме 11761,0 тысячи тенге.

13. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мәдениет объектілерін терроризмге қарсы қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйесі жабдығын жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге 136,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
14. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша 2016 жылы кәсіби даярлауға бағытталған оқуын аяқтауға 4809,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен бухгалтерлерді оқытуға 1132,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен арнайы тағайындалған аудит жүргізуге 3464,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен "Қостанай ауданы Воскресеновка ауылында "Чин-Сай" үйілген судан қорғау көпір-бөгетін күрделі жөндеу" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзірлеуге және мемлекеттік сараптамаға 8898,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2017 жылға арналған аудандық бюджетінде облыстық бюджеттен Қостанай ауданы Заречный ауылының бас жоспарын әзірлеуге 8114,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
19. 2017 жылға арналған аудандық бюджетінде облыстық бюджеттен жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 1708,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
20. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен сібір жарасы көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын жерге орналастыру құжаттамасын әзірлеуге, топографиялауға және орнатуға 4637,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

13. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов культуры в сумме 136,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 4809,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
15. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обучение бухгалтеров в сумме 1132,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
16. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение аудита специального назначения в сумме 3464,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
17. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации и государственную экспертизу по проекту "Капитальный ремонт насыпной водозащитной дамбы-плотины пруда "Чин-Сай" в селе Воскресеновка Костанайского района" в сумме 8898,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
18. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на разработку генерального плана села Заречное Костанайского района в сумме 8114,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 1708,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений в сумме 4637,4 тысячи тенге.

Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен инсинераторларды пайдалану арқылы биологиялық қалдықтарды жоюға 6426,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
22. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентінің көшелерін орташа жөндеуге 91700,0 мың теңге сомасында, Ыбырай Алтынсарин мавзолейіне кірме жолдарын орташа жөндеуге 72080,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентінде және Заречный ауылында ресайкілеу әдісімен көшелерді, Затобол кентіндегі мұсылман және православие зираттарының подъезд жолдарын орташа жөндеуге 206318,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
24. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға 434146,8 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 272602,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджет қаражаттары есебінен 161544,8 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Заречный ауылының "Северный" шағын ауданындағы аз қабатты тұрғын үйлердің подъезд жолдарына 4400,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
26. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Заречный ауылының "Северный" шағын ауданын кәріздеуге 2876,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
27. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кенті "Нұрай" шағын ауданының подъезд жолдарына 91149,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
28. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Қостанай ауданының Надеждинка ауылын сумен жабдықтауға 500,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 20 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
21. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 6426,0 тысяч тенге.
22. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт улиц в поселке Затобольск в сумме 91700,0 тысяч тенге, на средний ремонт подъезда к мавзолею Ибрая Алтынсарина в сумме 72080,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
23. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт улиц методом ресайклирования в поселке Затобольск и селе Заречное, подъездной дороги к мусульманскому и православному кладбищу в поселке Затобольск в сумме 206318,0 тысяч тенге.
24. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в сумме 434146,8 тысяч тенге, в том числе из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 272602,0 тысячи тенге, за счет средств из областного бюджета в сумме 161544,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
25. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на подъездные пути к малоэтажным жилым домам в микрорайоне "Северный" села Заречное в сумме 4400,0 тысяч тенге.
26. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на канализацию микрорайона "Северный" села Заречное в сумме 2876,0 тысяч тенге.
27. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на подъездные пути к микрорайону "Нурай" поселка Затобольск в сумме 91149,0 тысяч тенге.
28. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на водоснабжение села Надеждинка Костанайского района в сумме 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).

29. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентіндегі Ленин көшесін реконструкциялауға 347000,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Заречный ауылындағы Набережный көшесінен А-21 автомобиль жолына дейінгі шекарасындағы Ленин көшесін реконструкциялауға 288756,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
30-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген 74382,4 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.02.2017 № 108 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-2. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен қарыздар бойынша 1409,7 мың теңге сомасында сыйақылар және өзге де төлемдерді төлеу бойынша жергілікті атқарушы органдарының борышына қызмет көрсету көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.02.2017 № 108 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-3. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде мобильдік орталықтарда оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуға 51471,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.02.2017 № 108 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-4. алып тасталды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 05.05.2017 № 133 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-5. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Заречное ауылының "Северный" шағын ауданындағы 9 көп қабатты тұрғын үйлердің инженерлік коммуникацияларына 7770,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-5-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

29. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию улицы Ленина в поселке Затобольск в сумме 347000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию улицы Ленина в селе Заречное в границах улиц Набережная до автомобильной дороги А-21 в сумме 288756,0 тысяч тенге.
30-1. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 74382,4 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-1 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-2. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 812,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-2 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-3. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 51471,0 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-3 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-4. исключен решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 05.05.2017 № 133 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-5. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на инженерные коммуникации к 9-ти многоэтажным жилым домам в микрорайоне "Северный" села Заречное в сумме 7770,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-5 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).

30-6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Қостанай ауданы Заречный ауылы "Северный" шағын ауданының көп қабатты құрылысына ілігетін, қазіргі су құбырын ауыстыруға 9975,2 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-6-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.02.2017 № 108 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-7. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Қостанай ауданы Заречный ауылының "Северный" шағын ауданындағы көп қабатты тұрғын үйлерді абаттандыруға 41358,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-7-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.02.2017 № 108 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-8. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Қостанай ауданындағы Набережныйды абаттандыруға 311956,4 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-8-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.02.2017 № 108 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-9. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Жамбыл ауылында жоғары қысымды газ құбырын салуға 41330,4 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-9-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 24.02.2017 № 108 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-10. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен халықты жұмыспен қамту орталықтарында электрондық кезек жүйесінің жабдықтарын сатып алуға және монтаждауға 3358,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-10-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 05.05.2017 № 133 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-11. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 824880,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен облыстық бюджеттен берілген кредиттер есебінен сомалар түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-11-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 05.05.2017 № 133 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

30-6. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на перенос существующего водопровода, попадающий под многоэтажную застройку микрорайона "Северный" села Заречное Костанайского района в сумме 9975,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-6 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-7. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на благоустройство к многоэтажным жилым домам в микрорайоне "Северный" села Заречное Костанайского района в сумме 41358,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-7 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-8. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на благоустройство Набережной Костанайского района в сумме 311956,4 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-8 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-9. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на строительство газопровода высокого давления в селе Жамбыл в сумме 41330,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-9 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 24.02.2017 № 108 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-10. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение и монтаж оборудования системы электронной очереди в центрах занятости населения в сумме 3358,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-10 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 05.05.2017 № 133 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-11. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление сумм за счет кредитов из областного бюджета за счет внутренних займов в сумме 824880,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-11 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 05.05.2017 № 133 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).

30-12. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 128259,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-12-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 05.05.2017 № 133 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-13. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарды өтеуге 287,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-13-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 28.07.2017 № 153 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-14. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен "Затобол кентіндегі Ленин көшесін реконструкциялау" жобасы бойынша кредиторлық берешектерді өтеу бойынша сот шешімін орындауға 22077,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-14-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-15. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Мичуринское ауылының Ыбырай Алтынсарин атындағы мавзолей аймағын абаттандыруға 20973,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-15-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-16. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Садовое ауылының жазғы сауықтыру кешенін ағымдағы ұстауға 24252,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-16-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-17. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентіндегі "Көктем" шағын ауданын электрмен жабдықтауға 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

30-12. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 128259,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-12 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 05.05.2017 № 133 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-13. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в сумме 287,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-13 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 28.07.2017 № 153 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-14. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на исполнение решения суда по погашению кредиторской задолженности по проекту "Реконструкция улицы Ленина в поселке Затобольск" в сумме 22077,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-14 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-15. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на благоустройство территории мавзолея имени Ибрая Алтынсарина село Мичуринское в сумме 20973,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-15 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-16. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на текущее содержание летнего оздоровительного комплекса село Садовое в сумме 24252,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-16 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-17. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на электроснабжение микрорайона "Көктем" в поселке Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 30-17-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-18. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентіндегі "Көктем" шағын ауданын газбен жабдықтауға 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-18-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-19. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентіндегі "Көктем" шағын ауданын сумен жабдықтауға 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-19-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-20. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентіндегі "Көктем" шағын ауданын кәріздеуге 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-20-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-21. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентіндегі "Көктем" шағын ауданын жылумен жабдықтауға 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-21-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-22. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Мичуринское ауылының "Тобыл 1" шағын ауданын және Затобол кентінің "Тобыл 2" шағын ауданын электрмен жабдықтауға 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-22-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-23. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Мичуринское ауылының "Тобыл 1" шағын ауданын және Затобол кентінің "Тобыл 2" шағын ауданын газбен жабдықтауға 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-23-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено пунктом 30-17 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-18. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на газоснабжение микрорайона "Көктем" в поселке Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-18 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-19. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на водоснабжение микрорайона "Көктем" в поселке Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-19 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-20. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на канализацию микрорайона "Көктем" в поселке Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-20 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-21. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на теплоснабжение микрорайона "Көктем" в поселке Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-21 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-22. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на электроснабжение микрорайона "Тобыл 1" села Мичуринское и микрорайона "Тобыл 2" поселка Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-22 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-23. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на газоснабжение микрорайона "Тобыл 1" села Мичуринское и микрорайона "Тобыл 2" поселка Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-23 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).

30-24. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Мичуринское ауылының "Тобыл 1" шағын ауданын және Затобол кентінің "Тобыл 2" шағын ауданын сумен жабдықтауға 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-24-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-25. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Мичуринское ауылының "Тобыл 1" шағын ауданын және Затобол кентінің "Тобыл 2" шағын ауданын кәріздеуге 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-25-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-26. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Мичуринское ауылының "Тобыл 1" шағын ауданын және Затобол кентінің "Тобыл 2" шағын ауданын жылумен жабдықтауға 300,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-26-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-27. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Заречное ауылының "Северный" шағын ауданында ашық нөсерлі кәріз (таулы арық) салуға 20383,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-27-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.10.2017 № 178 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-28. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентіндегі төменгі қысымды газ тарату желілерін салуға 48919,2 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-28-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-29. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Заречное ауылының "Северный" шағын ауданында көп қабатты құрылысының газ қазандығын электрмен жабдықтауға қосуға 7297,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

30-24. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на водоснабжение микрорайона "Тобыл 1" села Мичуринское и микрорайона "Тобыл 2" поселка Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-24 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-25. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на канализацию микрорайона "Тобыл 1" села Мичуринское и микрорайона "Тобыл 2" поселка Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-25 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-26. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на теплоснабжение микрорайона "Тобыл 1" села Мичуринское и микрорайона "Тобыл 2" поселка Затобольск в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-26 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-27. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на строительство открытой ливневой канализации (нагорная канава) в микрорайоне "Северный" село Заречное в сумме 20383,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-27 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.10.2017 № 178 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-28. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на строительство газораспределительных сетей низкого давления в поселке Затобольск в сумме 48919,2 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-28 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-29. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на подключение газовой котельной многоэтажной застройки в микрорайоне "Северный" села Заречное к электроснабжению в сумме 7297,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 30-29-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
30-30. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 2017 жылға арналған міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты аудандар бюджеттерінен 20482,7 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 30-30-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 188 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
32. 2017 жылға арналған кент, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
33. 2017 жылға арналған Қостанай ауданының кент, ауылдары, ауылдық округтері арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
34. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы
Б. Утебекова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 87 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Решение дополнено пунктом 30-29 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
30-30. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из бюджетов районов в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование на 2017 год в сумме 20482,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 30-30 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 30.11.2017 № 188 (вводится в действие с 01.01.2017).
31. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
32. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов поселка, сел, сельских округов на 2017 год, согласно приложению 5.
33. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между поселком, селами, сельскими округами Костанайского района на 2017 год, согласно приложению 6.
34. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата
Б. Утебекова
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата Костанайского
района
________________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 87
Районный бюджет на 2017 год

1190,0
"Қостанай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
670,0
"Қостанай ауданының Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9555,0
"Қостанай ауданының Затобол кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
79445,1
"Қостанай ауданының Мәскеу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
778,0
"Қостанай ауданының Майкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1129,0
"Қостанай ауданының Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3376,0
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
785,0
"Қостанай ауданының Озерный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1156,0
"Қостанай ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1198,0
"Қостанай ауданының Половников ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
555,0
"Қостанай ауданының Садчиков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1016,0
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
639,0
"Қостанай ауданының Шишкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
790,0

1190,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Костанайского района"
670,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Заречного сельского округа Костанайского района"
9555,0
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Затобольск Костанайского района"
79445,1
Государственное учреждение "Аппарат акима Московского сельского округа Костанайского района"
778,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкольского сельского округа Костанайского района"
1129,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа Костанайского района"
3376,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
785,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Озерное Костанайского района"
1156,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа Костанайского района"
1198,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Половниковского сельского округа Костанайского района"
555,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Садчиковского сельского округа Костанайского района"
1016,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"
639,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Шишкинского сельского округа Костанайского района"
790,0