Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының, бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 16 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда № 6369 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 15.02.2018 № 176 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 386-бабы 5 тармағына, 444-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының, бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Лебедев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Меңдіқара ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________А.Амантаев
"Меңдіқара ауданының жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ Ә.Қошанов

О повышении базовых ставок земельного налога, единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21 апреля 2016 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2016 года № 6369. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15.02.2018 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли селькохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии П. Лебедев
Секретарь районного маслихата К. Арыков
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Мендыкаринскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
______________________________ А. Амантаев
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
Мендыкаринского района"
____________ А. Кушанов