Сарыкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 59 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 6731 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 128 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 20.12.2017 № 128 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Г. Батуринец
Аудандық мәслихат хатышысы К. Базарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Сарыкөл ауданының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ С. Ғайсенов
"23" қараша 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 23 қарашадағы
№ 59 шешіміне қосымша
Сарыкөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың
түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтар жинақталуының жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үй иелігі
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Сарыкольскому району
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 23 ноября 2016 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2016 года № 6731. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 20 декабря 2017 года № 128
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 20.12.2017 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сарыкольскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Г. Батуринец
Секретарь районного маслихата К. Базарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Сарыкольского района"
___________________ С. Гайсенов
"23" ноября 2016 год
Приложение
к решению маслихата
от 23 ноября 2016 года
№ 59
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сарыкольскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель