Мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 323 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 47 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 тамызда № 6602 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан РеспубликасыБюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 323 "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6105 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістермен толықтыруенгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2640060,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1554596,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3052,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5930,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1076482,5 мың теңге;
2) шығындар – 2677804,9мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29925,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 47722,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 17797,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67669,4мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67669,4мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы мына мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде, 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап облыс орталықтарының аудандарына қосылған ауылдық елді мекендерді қоса алғанда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалалардыабаттандыруға инфрақұрылымды,тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын ағымдағы және орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен
тыссессияның төрайымы
Н. Түгелбаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
С. Сапабеков
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 тамыздағы
№ 47 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 323 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2015 года № 323 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 12 августа 2016 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 августа 2016 года № 6602
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2015 года № 323 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6105, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2640060,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1554596,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3052,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5930,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1076482,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2677804,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29925,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47722,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17797,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67669,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67669,4 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) текущий и средний ремонт инфраструктуры, жилищно - коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения, включая сельские населенные пункты, присоединенные с 1 января 2014 года, к районам областных центров в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020".";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной сессии
Н. Тугельбаева
Секретарь
районного маслихата
С. Сапабеков
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов акимата Тарановского
района"
__________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 августа 2016 года № 47
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2015 года № 323
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы