2016 жылы Таран ауданы бойынша өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қазандағы № 274 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 қарашада № 6683 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген, басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидасының 10-тармағына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 болып тіркелген), "2016 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 тамыздағы № 371 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6595 болып тіркелген) сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылы Таран ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тiзiмiне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 5 қыркүйектен бастап туындайтын қатынастарға таратылады.
Таран
ауданының әкімі
Б. Өтеулин
Әкімдіктің
2016 жылғы 12 қазандағы
№ 274 қаулысына қосымша
2016 жылы Таран ауданы бойынша өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері
№ р/с
Басым ауыл шаруашылғы дақылдарының атауы
Өтінімді ұсыну мерзімі
1
Жаздық жұмсақ бидай
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
2
Күздік бидай
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
3
Жаздық қатты бидай
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
4
Сұлы
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
5
Арпа
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
6
Тары
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
7
Қарақұмық
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
8
Күздік қара бидай
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
9
Бұршақ
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
10
Аңқа
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
11
Жасымық
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
12
Күнбағыс
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
13
Рапс
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
14
Зығыр
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
15
Мақсары
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
16
Картоп
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
17
Картоп (тамшылатып суару)
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
18
Көкөністер
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
19
Көкөністер (тамшылатып суару)
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
20
Көкөністер (барлық түрдегі жылыжайларда топырақтың қорғалған жағдайларында, 2 дақыл айналымы)
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
21
Бақша дақылдары
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
22
Сүрлемдік жүгері және күнбағыс
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
23
Сүрлемдік жүгері (суаруға)
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
24
Жемшөптік дақылдар, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
25
Жемшөптік дақылдар, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер (суаруға)
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін
26
Шабындық және (немесе) жайылымдық алқаптарды шөп егіп жаңарту және (немесе түпкілікті жақсарту) үшін бірінші, екінші және үшінші жылдары өсіп жатқан көп жылдық шөптер
5 қыркүйектен бастап 9 қыркүйекке дейін

Об определении сроков представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства по Тарановскому району в 2016 году
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 12 октября 2016 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 ноября 2016 года № 6683. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11094), постановлением акимата Костанайской области от 9 августа 2016 года № 371 "Об утверждении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2016 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6595) акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тарановскому району в 2016 году согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 сентября 2016 года.
Аким
Тарановского района
Б. Утеулин
Приложение
к постановлению акимата
от 12 октября 2016 года № 274
Сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства по Тарановскому району в 2016 году
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки представления заявки
1
Яровая мягкая пшеница
с 5 сентября по 9 сентября
2
Озимая пшеница
с 5 сентября по 9 сентября
3
Яровая твердая пшеница
с 5 сентября по 9 сентября
4
Овес
с 5 сентября по 9 сентября
5
Ячмень
с 5 сентября по 9 сентября
6
Просо
с 5 сентября по 9 сентября
7
Гречиха
с 5 сентября по 9 сентября
8
Озимая рожь
с 5 сентября по 9 сентября
9
Горох
с 5 сентября по 9 сентября
10
Нут
с 5 сентября по 9 сентября
11
Чечевица
с 5 сентября по 9 сентября
12
Подсолнечник
с 5 сентября по 9 сентября
13
Рапс
с 5 сентября по 9 сентября
14
Лен
с 5 сентября по 9 сентября
15
Сафлор
с 5 сентября по 9 сентября
16
Картофель
с 5 сентября по 9 сентября
17
Картофель (капельное орошение)
с 5 сентября по 9 сентября
18
Овощи
с 5 сентября по 9 сентября
19
Овощи (капельное орошение)
с 5 сентября по 9 сентября
20
Овощи (в условиях защищенного грунта на всех типах теплиц, 2 культурооборота)
с 5 сентября по 9 сентября
21
Бахчевые культуры
с 5 сентября по 9 сентября
22
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 5 сентября по 9 сентября
23
Кукуруза на силос (на орошении)
с 5 сентября по 9 сентября
24
Кормовые культуры, в том числе многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни
с 5 сентября по 9 сентября
25
Кормовые культуры, в том числе многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни (на орошении)
с 5 сентября по 9 сентября
26
Многолетние травы первого, второго и третьего годов жизни, посеянные для залужения (или коренного улучшения) сенокосных угодий и (или) пастбищных угодий
с 5 сентября по 9 сентября