Таран ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2016 жылғы 16 қарашадағы № 56 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 6753 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 06.06.2018 № 190 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1 бабы 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 189 "Қостанай облысы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Таран ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс сессияның төрайымы Н. Түгелбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Таран ауданы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ С. Балықбай
16 қараша 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 16 қарашадағы
№ 56 шешіміне қосымша
Таран ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Тарановскому району
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 16 ноября 2016 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 декабря 2016 года № 6753. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 6 июня 2018 года № 190
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 06.06.2018 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Костанайской области от 12 мая 2015 года № 189 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5634) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Тарановскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Н. Тугельбаева
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Тарановского района"
________________ С. Балықбай
16 ноября 2016 года
Приложение
к решению маслихата
от 16 ноября 2016 года № 56
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Тарановскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица