Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 186 "Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 76 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 наурызда № 6247 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2015 жылғы 26 мамырдағы "Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5711 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 6 тамызда "Федоровские новости" аудандық газетінде жарияланған) № 186 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген "Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
16 - тармақтың 14) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ахметов

О внесении изменения в постановление акимата района от 26 мая 2015 года № 186 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата Федоровского района"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 24 марта 2016 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 марта 2016 года № 6247
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат ФҰдоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 26 мая 2015 года № 186 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата. Федоровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5711, опубликовано 6 августа 2015 года в районной газете "Федоровские новости") следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел образования акимата Федоровского района", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 14) пункта 16 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Ахметов