Федоров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 тамыздағы № 56 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қыркүйекте № 6624 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 202 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 202 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабы 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 189 "Қостанай облысы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5634 болып тіркелген) сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Бекенов
"Федоров ауданының
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" ММ басшысының
міндетін атқарушы
_________________ Н. Статьев
Мәслихаттың
2016 жылғы 23 тамыздағы
№ 56 шешіміне қосымша
Федоров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтар жинақталуының жылдық нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Федоровскому району
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 23 августа 2016 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 сентября 2016 года № 6624. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 202
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 14.02.2018 № 202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Костанайской области от 12 мая 2015 года № 189 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов по Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5634), Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Федоровскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Б. Бекенов
И.о. руководителя государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Федоровского района"
______________ Н. Статьев
Приложение
к решению маслихата
от 23 августа 2016 года №56
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Федоровскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель