Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы "Павлодар қаласы білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 268/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 179/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 4991 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 391/12 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 10.04.2017 № 391/12 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы "Павлодар қаласы білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4400 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірде № 17 "Наша жизнь" газетінде жарияланған) № 268/5 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген, "Павлодар қаласы білім беру бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы Ережеде:
21-тармақтағы 8) тармақша алынып тасталсын;
35-тармақтағы 92), 93) және 128) тармақшалар мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"92) Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 48 санаторлық сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны;
93) Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 49 санаторлық сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны;";
"128) "Павлодар қаласының № 37 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі.".
2. "Павлодар қаласы білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде ресми жариялуға жіберілуін;
осы қаулының интернет ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 4 марта 2015 года № 268/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Павлодара"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 24 февраля 2016 года № 179/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2016 года № 4991. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10 апреля 2017 года № 391/12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10.04.2017 № 391/12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 4 марта 2015 года № 268/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4400, опубликовано 30 апреля 2015 года в газете "Наша жизнь" № 17) следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел образования города Павлодара", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 21 подпункт 8) исключить;
в пункте 35 подпункты 92), 93) и 128) изложить в новой редакции следующего содержания:
"92) Государственное казенное коммунальное предприятие "Санаторный ясли-сад № 48 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара;
93) Государственное казенное коммунальное предприятие "Санаторный ясли-сад № 49 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара;";
"128) Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37 города Павлодара".".
2. Государственному учреждению "Отдел образования города Павлодара" в установленном законом порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет ресурсе.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Б. Бақауов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Б. Бакауов