Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын ұлғайту туралы" № 233/32 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 1 маусымдағы № 41/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 шілдеде № 5162 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 379/52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 30.05.2019 № 379/52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 386–бабының 3-тармағына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын ұлғайту туралы" № 233/32 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3745 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 13 "Шаһар" газетінде және 2014 жылғы 7 сәуірдегі № 13 "Версия" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Әбенов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Мұқашева
Павлодар қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
1 маусымдағы № 41/5 шешіміне
қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына қарай
автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге
салынатын базалық салық ставкасының мөлшері
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаты
Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық ставкасын ұлғайту мөлшері
1–санат
1
2–санат
5
3–санат
10

О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 24 февраля 2014 года № 233/32 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 01 июня 2016 года № 41/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июля 2016 года № 5162. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30 мая 2019 года № 379/52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.05.2019 № 379/52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 февраля 2014 года № 233/32 "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3745, опубликовано в газете "Шаhар" 4 апреля 2014 года № 13 и в газете "Версия" 7 апреля 2014 года № 13) следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Абенов
Секретарь городского маслихата З. Мукашева
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 1 июня 2016 года № 41/5
Размер базовых ставок налога на земли
выделенные под автостоянки (паркинги)
в зависимости от категории автостоянок (паркингов)
Категория автостоянок (паркингов)
Размер увеличения базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
1 категория
1
2 категория
5
3 категория
10