Екібастұз қаласында 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 97/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 4925 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 523/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 13.05.2016 № 523/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемдерi, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне ақы төлеу мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi 1-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "29" қаңтардағы
№ 97/2 қаулысына
1-қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi,
көлемдерi және нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне
ақы төлеу мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
Р/с№
Ұйымдар тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемi және нақты жағдайлары
Қатысушылар дың еңбегіне ақы төлеу мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
1
2
3
4
5
1.
Екібастұз қаласы әкімдігі тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Екібастұзкоммунсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Контейнер алаңшаларын жинау – 104 контейнер алаңшасы;
қоқысты жинау – 11 учаске.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
2.
"Екібастұз қаласы Солнечный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру

Об организации общественных работ в городе Экибастузе на 2016 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29 января 2016 года № 97/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 февраля 2016 года № 4925. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 мая 2016 года № 523/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13.05.2016 № 523/5.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2016 год согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза от "29"
января 2016 года № 97/2
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования на 2016 год
№ п/п
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
1.
Государственное коммунальное предприятие "Экибастузкоммунсервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза
Благоустройство территорий населенного пункта
Уборка контейнерных площадок – 104 контейнерных площадок;
сбор мусора – 11 участков.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Солнечный города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта

Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 40305 шаршы метр; саябақтар мен гүлзар бақтарын жинау – 65738 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 3500 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
3.
"Екібастұз қаласы Байет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 2000 шаршы метр; саябақтар мен гүлзар бақтарын жинау – 250 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 200 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
4.
"Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 6000 шаршы метр;
рұқсат етілмеген үйінділерді жою – 4000 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 60 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
5.
"Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 60000 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 50 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
6.
"Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 10850 шаршы метр; ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттерді суару – 250 дана.

Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 40305 квадратных метров; уборка парков и скверов – 65738 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 3500 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байетского сельского округа города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2000 квадратных метров; уборка парков и скверов – 250 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 6000 квадратных метров; ликвидация неорганизованных свалок – 4000 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 60 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шикылдак города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 60000 квадратных метров;
посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 50 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 10850 квадратных метров; обрезка и формирование кроны деревьев, полив зеленых насаждений – 250 штук.

Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
7.
"Екібастұз қаласы Бесқауға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 2500 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 120 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
8.
"Екібастұз қаласы академик Ә. Марғұлан атындағы ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 3200 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 250 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
9.
"Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 12000 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 460 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
10.
"Екібастұз қаласы Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 2000 шаршы метр.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
11.
"Екібастұз қаласы Шідерті кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 200000 шаршы метр; саябақтар мен гүлзар бақтарын жинау – 1000 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 430 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
12.
"Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 2600 шаршы метр; саябақтар мен гүлзар бақтарын жинау – 1600 шаршы метр;
ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 100 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
13.
"Екібастұз қаласы Төрт-Құдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру

8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в
неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Бескауга города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2500 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений - 120 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима села имени академика А.Маргулана города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 3200 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 250 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 12000 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 460 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2000 квадратных метров.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шидерты города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 200000 квадратных метров; уборка парков и скверов – 1000 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 430 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2600 квадратных метров; уборка парков и скверов – 1600 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 100 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торт-Кудукского сельского округа города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта

Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 1200 шаршы метр; саябақтар мен гүлзар бақтарын жинау – 1000 шаршы метр; ағаштар отырғызу, ағаштардың ұшар бастарын кесу және қалыптастыру, жасыл көшеттер отырғызу және суару – 200 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
14.
"Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекен аумақтарын абаттандыру
Аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 4000 шаршы метр.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
15.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Павлодар облысының әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің "Екібастұз аумақтық бөлімі" филиалы
Құжаттама мен жұмыс
Құжаттарды ресімдеуде техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – жылына 18000 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
16.
"Павлодар облысы Екібастұз қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттама мен жұмыс
Құжаттарды ресімдеуде техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – жылына 18000 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
17.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттама мен жұмыс
Құжаттарды ресімдеуде техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – жылына 18000 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
18.
"Павлодар облыстық наркологиялық диспансер" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Ұйымдарға қоғамдық науқандар, қоғамдық пікір сауалнамаларын өткізуге көмек көрсету.
Мәдени-бұқаралық маңызы бар іс-шараларды өткізуде көмек көрсету
Парақшалар, анықтамалар тарату – жылына 699 дана;
Жасырын сауалнамалар жүргізу – айына 25 дана;
шақыру қағаздарын тарату – айына 699 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
19.
"Екібастұз қаласының мамандандырылған әкімшілік соты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттама мен жұмыс
Құжаттарды ресімдеуде техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – жылына 18000 дана.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
2016 жылға Қазақстан Республикасы
ың заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақы, жергілікті бюджет
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "29" қаңтардағы
№ 97/2 қаулысына
2-қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
№ р/р
Ұйымдар тізбесі
Сұраныс (жұмыс орындарының жарияланған қажеттілігі)
Ұсыныс (жұмыс орындары бекітілді)
1
2
3
4
1.
Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Екібастұзкоммунсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
50
50
2.
"Екібастұз қаласы Солнечный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
3.
"Екібастұз қаласы Байет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
4.
"Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
5.
"Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
6.
"Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
7.
"Екібастұз қаласы Бесқауға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
8.
"Екібастұз қаласы академик Ә. Марғұлан атындағы ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
9.
"Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
10.
"Екібастұз қаласы Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
11.
"Екібастұз қаласы Шідерті кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
12.
"Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
13.
"Екібастұз қаласы Төрт-Құдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
14.
"Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
15.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Павлодар облысының әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің "Екібастұз аумақтық бөлімі" филиалы
20
20
16.
"Павлодар облысы Екібастұз қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
5
5
17.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
5
18.
"Павлодар облыстық наркологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
3
3
19.
"Екібастұз қаласының мамандандырылған әкімшілік соты" мемлекеттік мекемесі
5
5

Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 1200 квадратных метров; уборка парков и скверов – 1000 квадратных метров; посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 штук.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза"
Благоустройство территорий населенного пункта
Работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 4000 квадратных метров.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
15.
Филиал "Экибастузский территориальный отдел" республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Работа с документацией
Оказание технической помощи в оформлении документов, курьерская работа – 18000 штук в год.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
16.
Государственное учреждение "Прокуратура города Экибастуза Павлодарской области"
Работа с документацией
Оказание технической помощи в оформлении документов, курьерская работа – 18000 штук в год.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
17.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза"
Работа с документацией
Оказание технической помощи в оформлении документов, курьерская работа – 18000 штук в год.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
18.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной наркологический диспансер"
Оказание помощи в организациях, проведение общественных компаний, опросов общественного мнения. Оказание помощи в проведении мероприятий культурно-массового значения
Раздача листовок, справочников – 699 штук в год;
ведение анонимного анкетирования – 25 штук в месяц;
рассылка приглашений – 699 штук в месяц.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
19.
Государственное учреждение "Специализированный административный суд города Экибастуза"
Работа с документацией
Оказание технической помощи в оформлении документов, курьерская работа – 18000 штук в год.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2016 год, местный бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза от "29"
января 2016 года № 97/2
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
№ п/п
Перечень организаций
Спрос (заявленная потребность рабочих мест)
Предложение (утверждено рабочих мест)
1
2
3
4
1.
Государственное коммунальное предприятие "Экибастузкоммунсервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза
50
50
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Солнечный города Экибастуза"
20
20
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байетского сельского округа города Экибастуза"
4
4
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза"
7
7
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шикылдак города Экибастуза"
6
6
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа города Экибастуза"
4
4
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Бескауга города Экибастуза"
3
3
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима села имени академика А.Маргулана города Экибастуза"
5
5
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа города Экибастуза"
4
4
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа города Экибастуза"
4
4
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шидерты города Экибастуза"
10
10
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа города Экибастуза"
5
5
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торт-Кудукского сельского округа города Экибастуза"
2
2
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза"
3
3
15.
Филиал "Экибастузский территориальный отдел" республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
20
20
16.
Государственное учреждение "Прокуратура города Экибастуза Павлодарской области"
5
5
17.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза"
5
5
18.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной наркологический диспансер"
3
3
19.
Государственное учреждение "Специализированный административный суд города Экибастуза"
5
5