Лебяжі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 53/3 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 08 тамыздағы № 164/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 тамызда № 5211 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 1-03/160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 26.06.2019 № 1-03/160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағы 3) тармақшасына сәйкес бюджеттік қаражатты оңтайлы, тиімді жұмсау мақсатында Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 53/3 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5012 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 сәуірде "Аққу үні - Вести Акку" аудандық газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай мазмұндағы 3-жолмен толықтырылсын:
"
3.
"Жұмыспен қамту жол картасы 2020" шеңберінде конкурс (аукцион) тәсілмен тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді мемлекеттік сатып алулар
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің экономикалық және қаржы мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Жанғазинов

О внесении дополнения в постановление акимата Лебяжинского района от 15 марта 2016 года № 53/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 08 августа 2016 года № 164/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 августа 2016 года № 5211. Утратило силу постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 26 июня 2019 года № 1-03/160 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 26.06.2019 № 1-03/160 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", в целях оптимального, эффективного расходования бюджетных средств, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Лебяжинского района от 15 марта 2016 года № 53/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5012, опубликовано 2 апреля 2016 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку") следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой 3 следующего содержания:
"
3.
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона) в рамках "Дорожная карты занятости - 2020"
".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по экономическим и финансовым вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Жангазинов