Лебяжі ауданы Шақа ауылдық округі Шоқтал ауылының аумағында карантин белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Шақа ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қарашада № 5272 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі ауданы Шақа ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 3 (алғаш ресми жарияланған күннен соң бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі ауданы Шақа ауылдық округі әкімінің 14.02.2017 № 3 (алғаш ресми жарияланған күннен соң бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Лебяжі ауданы мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының ұсынысы негізінде Шақа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малынан қарасан ауруының анықтауына байланысты Лебяжі ауданы Шақа ауылдық округі Шоқтал ауылының аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Шақа ауылдық
округінің әкімі Т. Тлеукенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
Министрілігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау
Комитетінің Лебяжі
аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы Ғ. Сағалов
2016 жылғы "14" қараша

Об установлении карантина на территории села Шоктал Шакинского сельского округа Лебяжинского района
Решение акима Шакинского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 14 ноября 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2016 года № 5272. Утратило силу решением акима Шакинского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 14 февраля 2017 года № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Шакинского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 14.02.2017 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Лебяжинского района, аким Шакинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Шоктал Шакинского сельского округа Лебяжинского района в связи с выявлением болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шакинского сельского округа Т. Тлеукенов
"Согласовано"
Руководитель Лебяжинской районной
территориальной инспекции Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан Г. Сагалов
"14" ноября 2016 года