Лозов ауылдық округі Екатеринославка ауылының аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Лозов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 сәуірде № 5070 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы Лозов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 12 шілдедегі N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы Лозов ауылдық округі әкімінің 12.07.2016 N 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес, Успен ауданының мемлекеттік ветеринариялық бас инспекторының ұсынысы негізінде Лозов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ет қоректілер құтырмасы ауруының анықталуына байланысты, Лозов ауылдық округінің Екатеринославка ауылының аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. "Успен ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша) және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Успен аудандық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринарлық-санитарлық ахуалды қамтамасыз ету үшін тиісті ветеринарлық-санитарлық іс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Ауылдық округінің әкімі Б. Баймолдинов
КЕЛІСІЛДІ:
"Успен ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекесі
басшысының міндетін атқарушысы
2016 жылғы "25" наурыз Е. Бекжанов
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің Успен
аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы
2016 жылғы "25" наурыз Б. Ағатанов

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Екатеринославка Лозовского сельского округа
Решение акима Лозовского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 25 марта 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 апреля 2016 года № 5070. Утратило силу решением акима Лозовского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 12 июля 2016 года N 2
Сноска. Утратило силу решением акима Лозовского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 12.07.2016 N 2.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Успенского района, аким Лозовского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства плотоядных установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Екатеринославка Лозовского сельского округа.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии Успенского района" (по согласованию) и "Успенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Баймулдинов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Успенского района"
"25" марта 2016 года Е. Бекжанов
Руководитель Успенской районной
территориальной инспекции Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
"25" марта 2016 года Б. Агатанов