2016-2017 оқу жылына арналған "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасына қатысушыларды кәсіптік оқыту жөніндегі ұйымдардың тізбесін мамандықтар (кәсіптер) бөлінісінде оқу құнын көрсете отырып бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 2/280 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 маусымда № 1296 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 1/31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 30.01.2017 № 1/31 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 221 "Халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің кейбір мәселелері туралы" бұйрығына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016-2017 оқу жылына арналған "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасына қатысушыларды кәсіптік оқыту жөніндегі ұйымдардың тізбесі мамандықтар (кәсіптер) бөлінісінде оқу құнын көрсете отырып осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 2/280 қаулысына қосымша
2016-2017 оқу жылына арналған "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы"
Бағдарламасына қатысушыларды кәсіптік оқыту жөніндегі ұйымдардың
мамандықтар (кәсіптер) бөлінісінде оқу құны көрсетілген тізбесі Кәсіби даярлау
Оқыту ұйымының атауы
Мамандықтын коды мен атау
Біліктілігі
Оқытыла-тын қатысушы-лар саны
Курстардың 1 айға оқу құны
Оқу мерзімі
1
"Перспектива" колледжі білім беру ұйымы ЖШС
1219000 - Нан пісіру, макарон және кондитер өнімдерінің өндірісі
1219142 - Наубайшы
25
22525
10ай
Қайта даярлау
Оқыту ұйымының атауы
Мамандық-тын коды мен атауы
Біліктілігі
Оқыты-латын қатысу-шылар саны
Курстар-дың 1 айға оқу құны
Оқу мерзімі
1
"М.Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникация-лар академиясы-ның Алматы көлік колледжі" ЖШС
1306000 - Радиотехника және байланыс
1306012 - Телекоммуникациялық желілері мен жүйелері электромонтері
25
22641
3 ай
2
"М.Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникация-лар академиясы-ның Алматы көлік колледжі" ЖШС
1306000 - Радиотехника және байланыс
1306022 - Телефон байланыс электромонтері
25
22641
3 ай
3
"Перспектива" колледжі білім беру ұйымы" ЖШС
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506012 - Шаштараз - модельер
25
22641
3 ай
4
"Перспектива" колледжі білім беру ұйымы" ЖШС
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506052 - Маникюр бойынша шебері
25
22641
3 ай
5
"Перспектива" колледжі білім беру ұйымы" ЖШС
0508000 - Тамақтандыру ұйымы
0508022 - Кондитер
25
22641
3 ай
6
"Перспектива" колледжі білім беру ұйымы" ЖШС
0508000 - Тамақтандыру ұйымы
0508012 - Азпаз
25
22641
3 ай
7
"Перспектива" колледжі білім беру ұйымы" ЖШС
1112000 – Машиналар-ды және жабдықты пайдалану
1112032 - Слесарь - жөндеуші
15
22641
3 ай
8
"Оқу орталығы "Шебер" ЖШС
1211000 - Тігін өнер кәсібі және моделдеу
19601 - Тігінші
85
22641
3 ай
9
"Алматы мемлекеттік энергетика және электронды технологиялар колледжі" МКҚК
0901000 - Электр станциялары-ның және желілерінің электрожаб-дығы
0901022 - Электр станцияларының электрожабдығын жөндеу бойынша электр слесарі
25
22641
3 ай
10
"Алматы мемлекеттік энергетика және электронды технологиялар колледжі" МКҚК
0901000 - Электр станциялары-ның және желілерінің электрожаб-дығы
0901032 - Қуат желілері және электр жабдығы бойынша монтажшы
25
22641
3 ай
Біліктілігін арттыру
Оқыту ұйымының атауы
Мамандық-тың коды мен атауы
Біліктілігі
Оқыты-латын қатысу-шылар саны
Курстар-дың 1 айға оқу құны
Оқу мерзімі
12
"Алматы мемлекеттік энергетика және электронды технологиялар колледжі" МКҚК
0518000 - Есеп және аудит
0518012 - Есепші
60
22525
2 ай

Об утверждении перечня организаций по профессиональному обучению участников Программы "Дорожная карта занятости 2020" на 2016-2017 учебные годы с указанием стоимости обучения в разрезе специальностей (профессий)
Постановление акимата города Алматы от 17 июня 2016 года № 2/280. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 июня 2016 года за № 1296. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30 января 2017 года № 1/31
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30.01.2017 № 1/31.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162 "Об утверждении Дорожной карты занятости-2020", согласно приказу Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан № 221 от 10 апреля 2015 года "О некоторых вопросах содействия занятости населения", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций по профессиональному обучению участников Программы "Дорожная карта занятости 2020" на 2016-2017 учебные годы с указанием стоимости обучения в разрезе специальностей (профессий) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению занятости и социальных программ города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Р.Тауфикова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 17 июня 2016 г № 2/280
Перечень организаций по профессиональному обучению участников
Программы "Дорожная карта занятости 2020" на 2016-2017 учебные годы
с указанием стоимости обучения в разрезе специальностей (профессий) Профессиональная подготовка
Наименование обучающей организации
Код и название специальнос-тей
Квалифика-ция
Количество обучающихся участников
Стои-мость курсов в месяц
Продол-житель-ность курсов
1
ТОО "Организация образования колледж "Перспектива"
1219000 – Хлебопекар-ное мака-ронное и кон-дитерское производство
1219142 - Пекарь
25
22525
10 месяцев
Переподготовка
Наименование обучающей организации
Код и название специальнос-тей
Квалифика-ция
Количество обучающихся участников
Стои-мость курсов в месяц
Продолжи-тельность курсов
1
ТОО "Алматинский транспортный колледж КАЗ АТК им. Тынышпаева"
1306000 - Радиоэлектроника и связь
1306012 – Электромон-тер по теле-коммуника-ционным сетям и системам
25
22641
3 месяца
2
ТОО "Алматинский транспортный колледж КАЗ АТК им. Тынышпаева "
1306000 – Радиоэлектроника и связь
1306022 – Электро-монтер телефонной связи
25
22641
3 месяца
3
ТОО "Организация образования колледж "Перспектива"
0506000 – Парикмахер-ское искус-ство и деко-ративная косметика
0506012 - Парикмахер - модельер
25
22641
3 месяца
4
ТОО "Организация образования колледж "Перспектива"
0506000 – Парикмахер-ское искус-ство и деко-ративная косметика
0506052 - Мастер по маникюру
25
22641
3 месяца
5
ТОО "Организация образования колледж "Перспектива"
0508000 - Организация питания
0508022 - Кондитер
25
22641
3 месяца
6
ТОО "Организация образования колледж "Перспектива"
0508000 - Организация питания
0508012 - Повар
25
22641
3 месяца
7
ТОО "Организация образования колледж "Перспектива"
1112000 – Эксплуата-ция машин и оборудова-ния
1112032 - Слесарь - ремонтник
15
22641
3 месяца
8
ТОО "Учебный центр Шебер"
1211000 - Швейное производство и моделиро-вание
19601- Швея
85
22641
3 месяца
9
"Алматинский государствен-ный колледж энергетики и электронных технологий"
0901000 - "Электрооборудование электричес-ких станций и сетей"
0901022 – Электро-слесарь по ремонту электрообо-рудования электро-станций
25
22641
3 месяца
10
"Алматинский государствен-ный колледж энергетики и электронных технологий"
0901000 - "Электрооб-орудование электричес-ких станций и сетей"
0901032 – Электро-монтажник по силовым сетям и электрообо-рудованию
25
22641
3 месяца
Повышение квалификации
Наименование обучающей организации
Код и название специаль-ностей
Квалифика-ция
обучающихся участников
Стои-мость курсов в месяц
Продолжи-тельность курсов
1
ТОО "Алматинский транспортный колледж КАЗ АТК им. Тынышпаева
0518000 – Учет и аудит
0518012 - Бухгалтер
60
22525
2 месяца