"Алматы қаласында сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 2/286 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 шiлдеде № 1300 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 4/564 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 09.12.2020 № 4/564 (алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 74 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" бұйрығын басшылыққа алып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Алматы қаласында сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Мәкежановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 21 маусымдағы
№ 2/286 қаулысымен бекітілген
"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы
жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. Осы "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі ̵ Регламент) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 74 бұйрығымен бекітілген "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі ̵ Стандарт) негізінде әзірленді.
"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі ̵ мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Алматы қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі ̵ Көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді, мекенжайы және телефондары осы Регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.

Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства, оказываемых в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 21 июня 2016 года № 2/286. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 18 июля 2016 года за № 1300. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 9 декабря 2020 года № 4/564
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 09.12.2020 № 4/564 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и руководствуясь приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 12 февраля 2016 года № 74 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства, оказываемых в городе Алматы".
2. Управлению государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Макежанова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
21 июня 2016 года № 2/286
Регламент государственной услуги
"Аккредитация организаций по управлению проектами в
области архитектуры, градостроительства и строительства" 1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Аккредитация по управлению проектами" (далее – Регламент) разработан на основании Стандарта государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры градостроительства и строительства", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 12 февраля 2016 года № 74 (далее – Стандарт).
Государственная услуга "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры градостроительства и строительства" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы" (далее – Услугодатель), адрес и телефоны указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.

Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру Көрсетілетін қызметті берушінің кеңесі арқылы сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі.
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Мемлекеттік қызмет заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу туралы куәлік беру" (бұдан әрі – куәлік), немесе Стандарттың 9 тармағында қарастырылған жағдайлар және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі Стандарттың 4 тармағымен белгіленеді және Көрсетілген қызметті берушіге құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап 15 (он бес) жұмыс күнін құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Көрсетілетін қызметті
ерушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға Стандарттың 9 тармағында қарастырылған құжаттар топтамасы қоса берілген өтініш негіздеме болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, оларды орындау ұзақтығы:
1) Көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті қызметкерінің кеңсе арқылы келіп түскен мемлекеттік қызметті алуға арналған өтінішті тіркеуі (15 минут);
2) Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің уәкілетті қызметкерінің (қызметкерлерінің) ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруі, ұсынылған құжаттар толық болмаған жағдайда сұрауды әрі қарай қараудан бас тарту (2 жұмыс күні);
3) Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің уәкілетті қызметкерінің (қызметкерлерінің) ұсынылған құжаттар толық болған жағдайда сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу туралы куәлік беру кезінде әкімшілік үй-жайды тексеру үшін бақылаудың басқа түрін жүзеге асыруы (3-10 жұмыс күні);
Өтініш берушінің рұқсат беру талаптарына сәйкестігін куәлік берілгенге дейін тексеру, егер рұқсат беру талаптары құжаттарды ұсынумен расталмайтын, сондай-ақ ұсынылған құжаттардың анықтығын белгілеу мүмкін емес жағдайда ғана бақылаудың өзге нысаны тәртібімен тексерілетін тұлғаға бару мүмкіндігі арқылы жүзеге асырылады.

Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию Услугодателя с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
График работы Услугодателя с понедельника по пятницу, с 9.00 до 18.00, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Государственная услуга оказывается юридическим лицам
(далее – Услугополучатель) на бесплатной основе.
2. Результатом оказания государственной услуги является "Выдача свидетельства об аккредитации организаций по управлению проектами в области архитектуры градостроительства и строительства" (далее – свидетельство), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пункта 9 Стандарта.
3. Срок оказания государственной услуги устанавливается пунктом 4 Стандарта и составляет 15 (пятнадцати) рабочих дней с момента сдачи пакета документов Услугодателю.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
Услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение к Услугодателю – заявление с приложением пакета документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) регистрация заявления на получение государственной услуги, поступившее через канцелярию уполномоченным сотрудником Услугодателя (15 минут);
2) проверка уполномоченным сотрудником (сотрудниками) структурного подразделения Услугодателя полноты представленных документов, в случае неполноты представленных документов, отказ в дальнейшем рассмотрении запроса (2 рабочих дня);
3) осуществление уполномоченным сотрудником (сотрудниками) структурного подразделения Услугодателя, в случае полноты представленных документов, осуществление иной формы контроля для обследования административного помещения при выдаче свидетельства об аккредитации организаций по управлению проектами в области архитектуры градостроительства и строительства (3-10 рабочих дней);
Проверка соответствия заявителя разрешительным требованиям до выдачи свидетельства осуществляется в порядке иной формы контроля с возможностью посещения проверяемого лица, только в случаях, когда разрешительные требования не могут быть подтверждены представлением документов либо не может быть установлена их достоверность.

4) Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің уәкілетті қызметкерінің (қызметкерлерінің) өтініш берушінің сәйкес келуі/сәйкес келмеуі туралы қорытындыны әзірлеуі (1 жұмыс күні);
5) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының қорытындыны және өтініш берушінің куәлік беруге арналған рұқсат беру талаптарына сәйкес келуі/сәйкес келмеуі туралы материалдарды бөлім басшысына келісуге жіберуі (1 жұмыс күні);
6) тізілімді қалыптастыру және аккредиттеу туралы куәлікті беру туралы бұйрықты, немесе дәлелді бас тартуды әзірлеу және оған бөлім басшысының қол қоюы (1 жұмыс күні);
7) тізілімге бекітілген материалдардың рұқсат беру талаптарына сәйкес келуін/сәйкес келмеуін қарау қорытындысы бойынша көрсетілетін қызметті беруші басшысының бір жұмыс күнінің ішінде бұйрыққа қол қоюы және тіркеуі;
8) Көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті қызметкерінің (қызметкерлерінің) оң нәтижесі бар хабарламаны, немесе дәлелді бас тартуы бар шешімді тіркелген бұйрыққа сәйкес Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жөнелтуі (1 жұмыс күні, бұйрық тіркелген соң);
9) басшының қабылданған шешімдерге қол қоюы (20 минут).
Ескерту: тапсырылған құжаттар толық болмаған жағдайда Көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті қызметкері өтініш берушілер тізіліміне енгізбестен, өтінішті одан әрі қараудан бас тартады.
7. Келесі рәсімді (іс-әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-әрекеттің) нәтижелері:
1) кіріс нөмірі бар тіркелген өтініш;
2) ұсынылған құжаттардың толықтығы;
3) бақылаудың басқа түрін жүргізуді растайтын құжаттың болуы;
4) қорытынды;
5) өтініш берушілер тізілімі;
6) уәкілетті орган басшысының бұйрығы;
7) Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қол қойған қағаз тасығыштағы құжат немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасығыштағы дәлелді жауап.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) Көрсетілетін қызметті берушінің лицензиялау және аттестаттау бөлімінің маманы;
3) Көрсетілетін қызметті берушінің лицензиялау және аттестаттау бөлімінің басшысы;
4) Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
9. Әр рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер арасындағы рәсімдер (іс-әрекеттің) жүйелілігінің сипаттамасы:

4) подготовка уполномоченным сотрудником (сотрудниками) структурного подразделения Услугодателя, заключения о соответствии/несоответствии заявителя (1 рабочий день);
5) направление ответственным исполнителем Услугодателя заключения и материалов о соответствии/несоответствии разрешительным требованиям заявителя на выдачу свидетельства, на согласование с руководителем отдела (1 рабочий день);
6) формирование реестра и подготовка приказа о выдаче свидетельства об аккредитации либо мотивированный отказ и его подписание руководителем отдела (1 рабочий день);
7) подписание и регистрация приказа по итогам рассмотрения материалов на соответствие/несоответствие разрешительным требованиям прикрепленных к реестру, руководителем Услугодателя в течение одного рабочего дня;
8) отправка уполномоченным сотрудником (сотрудниками) Услугодателя уведомления с положительным результатом, либо решения с мотивированным отказом, согласно зарегистрированного приказа, на подписание руководителю Услугодателя (1 рабочий день, после регистрации приказа);
9) подписание руководителем принятых решений (20 минут).
Примечание: в случае неполноты представленных документов, отказ в дальнейшем рассмотрении обращения производится уполномоченным сотрудником Услугодателя, без внесения в реестр заявителей.
7. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) зарегистрированное заявление с входящим номером;
2) полнота представленных документов;
3) наличие документа, подтверждающего проведение иной формы контроля;
4) заключение;
5) реестр заявителей;
6) приказ руководителя уполномоченного органа;
7) документ на бумажном носителе, подписанный руководителем Услугодателя или мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) Услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) Услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии Услугодателя;
2) специалист отдела лицензирования и аттестации Услугодателя;
3) руководитель отдела лицензирования и аттестации Услугодателя;
4) руководитель Услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):

1) Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады.
Қабылданған өтініш (қосымшасымен бірге) кіріс хат-хабарларын (өтініштерді) есепке алу базасында тіркеледі, және лауазымды адам ̵ Көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына енгізіледі;
2) Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайтын жауапты орындаушыны белгілейді және орындаушыға ̵ Көрсетілетін қызметті берушінің лицензиялау және аттестаттау бөлімінің (бұдан әрі - бөлім) басшысына одан әрі жіберу үшін кеңсеге береді;
3) бөлімнің басшысы қарау үшін өтініш пен құжаттарды бөлімнің маманына береді.
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманы тапсырылған құжаттарды Стандарттың 9 тармағына сәйкестігі бойынша тексереді.
Құжаттардың толық топтамасы тапсырылған болса, Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманы рұқсат беру талаптарына сәйкес келуі/сәйкес келмеуін анықтау үшін өтініш берушінің әкімшілік үй-жайына тексеру жүргізеді.
Өтініш беруші рұқсат беру талаптарына сәйкес келген/сәйкес келмеген жағдайда Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманы бөлімнің басшысына келісу үшін материалды ұсына отырып, тиісті қорытындыны әзірлейді.
Құжаттардың топтамасы толық болмаса (толық емес ақпарат көрсетілсе), Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманы куәлікті беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдейді;
4) бөлімнің басшысы куәлікті беру туралы немесе беруден бас тарту туралы өтініш берушілер тізілімін қалыптастырады және Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұйрыққа қол қояды;
5) Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің маманы мемлекеттік қызметті алуға арналған өтінішті қарау нәтижелері туралы хабарламаны дайындайды және лауазымды адам - Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін береді;
6) Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы куәлікті беру туралы хабарламаға немесе куәлікті беруден бас тарту туралы дәлелді жауап хатқа қол қояды, одан соң тиісінше тіркеу үшін кеңсеге береді;
7) Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде хабарламаны тіркеу, содан соң пошта қызметінің бөлімшесі арқылы жөнелту;
8) мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталуы ̵ Көрсетілетін қызметті алушыға хабарламаны беру.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде өтініш жасау тәртібінің және Көрсетілетін қызметті беруші және Көрсетілетін қызметті алушы рәсімдерінің (іс-әрекеттерінің) жүйелілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасына сәйкес бизнес-процестердің анықтамалығында көрсетілген.
"Сәулет, қала құрылысы және
құрылыс саласындағы
жобаларды басқару жөніндегі
ұйымдарды аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Регламентіне 1 қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің мекенжайы мен жұмыс кестесі
р/с
Атауы
Мекенжайы
Телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"Алматы қаласы
Мемлекеттік сәулет-құрылыс
бақылауы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы, Достық даңғылы, 85

1) прием документов осуществляется сотрудником канцелярии Услугодателя.
Принятое заявление (с приложением) регистрируется в базе учета входящей корреспонденции (заявлений), и вносится на рассмотрение должностному лицу – руководителю Услугодателя;
2) руководитель Услугодателя определяет ответственного исполнителя по рассмотрению документов и передает в канцелярию для дальнейшего направления документов исполнителю - руководителю отдела лицензирования и аттестации (далее – отдел) Услугодателя;
3) руководитель отдела отписывает заявление и документы на рассмотрение специалисту отдела.
Специалист отдела Услугодателя проверяет предоставленные документы на соответствие пункту 9 Стандарта.
При наличии полного пакета документов, специалист отдела производит обследование административного помещения заявителя для установления соответствия/несоответствии разрешительным требованиям.
При соответствии/несоответствии заявителя разрешительным требованиям специалистом отдела Услугодателя составляется заключение с предоставлением материала на согласование с руководителем отдела.
При отсутствии полного пакета документов (указана не полная информация), специалистом отдела Услугодателя оформляется мотивированный ответ об отказе в выдаче свидетельства;
4) руководитель отдела формирует реестр заявителей о выдаче либо об отказе в выдаче свидетельства и подписывает приказ у руководителя Услугодателя;
5) специалистом отдела Услугополучателя готовится и передается уведомление о результатах рассмотрения заявления на получение государственной услуги на подписание должностному лицу – руководителю Услугодателя;
6) руководителем Услугополучателя подписывается уведомление о выдаче свидетельства либо мотивированный ответ об отказе в выдаче свидетельства с дальнейшей передачей в канцелярию для надлежащей регистрации;
7) регистрация уведомления в канцелярии Услугодателя с последующей отправкой через отделения почтовый службы;
8) завершение оказания государственной услуги - выдача уведомления Услугополучателю.
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) Услугодателя и Услугополучателя при оказании государственной услуги приведена в справочнике бизнес-процесса согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Аккредитация
организаций по
управлению проектами
в области архитектуры,
градостроительства
и строительства"
Адрес и график работы Услугодателя
№ п/п
Наименование
Адрес
номера телефонов
График работы
1
Коммунальное государственное учреждение "Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Алматы"
город Алматы, проспект Достык, 85

272-08-87,
261-16-16
Сағ. 9.00-ден 18.00-ге дейін,
үзіліс: 13-00 – 14-00
"Сәулет, қала құрылысы және
құрылыс саласындағы
жобаларды басқару жөніндегі
ұйымдарды аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Регламентіне 2 қосымша
"Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы
жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу"
мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Шартты белгілер:
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекет жасауы.

272-08-87,
261-16-16
с 9-00 до 18-00, перерыв: 13-00 – 14-00
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Аккредитация
организаций по
управлению проектами
в области архитектуры,
градостроительства
и строительства"
Справочник
бизнес-процесса оказания государственной услуги "Аккредитация организаций
по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства
и строительства"
Условные обозначения:
*СФЕ - структурно – функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) Услугодателя.