Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 186 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда № 3798 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормасы осы каулысының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2016 жылғы
27 мамырдағы № 186 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 26.05.2020 № 131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.11.2024 № 371 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Рет№
Елді мекеннің атауы
Жылумен жабдықтау ұйымының атауы
Өлшем бірлігі
Жылу энергиясын тұтыну нормасы
1
Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы
"Саумалкөл жылу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Гигакалория айына 1 (бір) шаршы метрге

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 мая 2016 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 июня 2016 года № 3798.
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 27 мая 2016 года № 186
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 26.05.2020 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 08.11.2024 № 371 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Наименование теплоснабжающей организации
Единица измерения
Норма потребления тепловой энергии
1
Айыртауский район, село Саумалколь
Товарищество с ограниченной ответственностью "Саумалкөл жылу"
Гигакалорий на 1 (один) квадратный метр в месяц