Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2017 жылға арналған жерүсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы N 7/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда N 3959 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38-бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 487-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының 2017 жылға арналған жерүсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
VІІ сессиясының төрағасы
Ғ. Бөстекова
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 24 қарашадағы №7/5 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының жерүсті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2017 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өзендер, көлдер, теңіздер бассейні
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер (теңге/1000 текше метр)
Өнеркәсіп, жылу энергетикасын қоса есептегенде
(теңге /1000 текше метр)
Ауыл шаруашылығы
(теңге/1000 текше метр)
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашылықтары
(теңге/1000 текше метр)
Су энергетика.
(теңге /1000
киловат/сағат)
Су көлігі
(теңге /1000 тонна/ километр)
Есіл өзенінің бассейні

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Северо-Казахстанской области на 2017 год
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 24 ноября 2016 года N 7/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2016 года N 3959
В соответствии со статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и статьей 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Северо-Казахстанской области на 2017 год согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІІ сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Г. Бустекова
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 24 ноября 2016 года № 7/5
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Северо-Казахстанской области на 2017год
Вид специального водопользования
Бассейны рек, озер, морей
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги (тенге/1000 кубических метров)
Промышленность
включая
теплоэнергетику
(тенге/1000 кубических метров)
Сельское хозяйство
(тенге/1000 кубических метров)
Прудовые хозяйства, осуществляющие забор из водных источников (тенге/1000 кубических метров)
Гидроэнергетика
(тенге/1000
киловат/час)
Водный транспорт
(тенге /1000 тонн/ километров)
Бассейн реки Ишим