Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 729 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда N 3734 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 672 қаулысымен

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2016 года № 729. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 мая 2016 № 3734. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 мая 2018 года № 672

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 14.05.2018 № 672 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгіленсін, қосымшаға сәйкес.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14.05.2018 № 672 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска, согласно приложению.

2. "Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 маусымдағы № 1151 қаулысының күші жойылды деп танылсын (2013 жылғы 12 шілдедегі № 28 "Проспект СК", 2013 жылғы 12 шілдедегі № 28 "Қызылжар Нұры" ресми баспа басылымдарында жарияланған, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2304).

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Петропавловска от 25 июня 2013 года № 1151 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска" (опубликовано в официальных печатных изданиях "Проспект СК" № 28 от 12 июля 2013 года, "Кызылжар Нұры" № 28 от 12 июля 2013 года, зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2304).

3. Қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуір № 729 қаулысына қосымша
Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
р/р
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды (павильондарды) орналастыру орындары
1
Пушкин және Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы, Н.Ф. Погодин атындағы орыс драма театрының алдында
2
Ыбырай Алтынсарин атындағы және Интернациональный көшелерінің қиылысы, "Горгаз-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі саябағының маңы
3
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "ҰАҚ филиалы ХҚКО" СҚО бойынша халық үшін мемлекеттік басқару корпорация" жанында
4
М. Жұмабаев көшесі, Мағжан Жұмабаев саябағының маңы
5
Жеңіс саябағы – Орталық кіреберіс
6
Жеңіс саябағы, "УФА Ойл.kz" жанармай құю станциясының маңы
7
Абай және Ыбырай Алтынсарин атындағы көшелерінің қиылысы, "Elle" дүкенінің маңы
8
Мир және Хименко көшелердің қиылысы, "Славянка" дүкенінің маңы
9
Мир көшесі, "Экспресс" дүкенінің маңы
10
Мир көшесі, "Северный" тұрмыстық үйі мен №23 орта мектептің арасында
11
Интернациональная көшесі, "Черемушки" дүкенінің маңы
12
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі, "Янтарь" дүкенінің маңы
13
Жәлел Қизатов атындағы көшесі, №2 үйдің маңы
14
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі, "Изюминка" дүкенінің маңы
15
Евней Букетов атындағы және Пушкин көшелерінің қиылысы, "Продукты" дүкенінің маңы
16
Тауфик Мухамед-Рахимов атындағы көше, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "№3 қалалық аурухана" маңы
17
Нефтепроводная көшесі, Мамандандырылған департамент бөлімі "ҰАҚ филиалының ХҚКО "СҚО бойынша халық үшін мемлекеттік басқару корпорпциясы" маңы
18
Абай көшесі, Шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорын "СҚМУ жүзу бассейнінің" маңы

3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2016 года № 729
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска
№ п/п
Места установки автолавок и (или) палаток (павильонов)
1
Пересечение улиц Пушкина и Конституции Казахстана, перед областным русским драматическим театром имени Н.Ф. Погодина
2
Пересечение улиц имени Ибрая Алтынсарина и Интернациональная, район сквера товарищества с ограниченной ответственностью "Горгаз-Сервис"
3
Улица имени Мухтара Ауэзова, возле Отдел № 1 Департамента "ЦОН филиал НАО "Государственная корпорация правительства для граждан по СКО"
4
Улица М. Жумабаева, район сквера Магжана Жумабаева
5
Парк Победы - Центральный вход
6
Парк Победы, район автозаправочной станции "УФА Ойл.kz"
7
Пересечение улиц Абая и имени Ибрая Алтынсарина, район магазина "Elle"
8
Пересечение улиц Мира и Хименко, район магазина "Славянка"
9
Улица Мира, район магазина "Экспресс"
10
Улица Мира, район между Дом быта "Северный" и средней школы № 23
11
Улица Интернациональная, район магазина "Черемушки"
12
Улица имени Каныша Сатпаева, район магазина "Янтарь"
13
Улица имени Жалела Кизатова, район дома № 2
14
Улица им. Ч. Валиханова, район магазина "Изюминка"
15
Пересечение улиц имени Евнея Букетова и Пушкина, район магазина "Продукты"
16
Улица имени Тауфика Мухамед-Рахимова, район Коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения при акимате Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан "3-я городская больница"
17
Улица Нефтепроводная, Специализированный отдел Департамента "ЦОН филиал НАО "Государственная корпорация правительства для граждан по СКО"
18
Улица Абая, район Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "СКГУ плавательный бассейн"