"Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 маусымдағы № 14-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы N 3-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда N 3778 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 12.04.2018 № 19-12 (алғаш ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 3 желтоқсандағы Заңының 1 бабы 1 тармағына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 маусымдағы № 14-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 16 шілдеде № 13-2-103 тіркелген, 2009 жылғы 30 шілдеде "Аққайың" газетінде, 2009 жылғы 30 шілдеде "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 387-бабының 1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:";
2. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қатысты таратылады.
VI шақырылған III сессия
төрағасы
C. Семенюк
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
C. Мұқанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
Департаментінің
Аққайың ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
басшысы
2016 жылғы 18 мамыр
М. Ағажанов

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района от 22 июня 2009 года № 14-5 "О ставках на земельный налог"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2016 года N 3-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июня 2016 года N 3778. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2018 года № 19-12
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12.04.2018 № 19-12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 1 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 22 июня 2009 года № 14-5 "О ставках на земельный налог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-2-103 от 16 июля 2009 года, опубликовано 30 июля 2009 года в газете "Аққайың", 30 июля 2009 года в газете "Колос") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель
III сессии VI созыва
С. Семенюк
Секретарь маслихата
Аккайынского района
C. Муканов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление
государственных доходов
по Аккайынскому району
Департамента государственных
доходов по
Северо-Казахстанской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
18 мая 2016 года
М. Агажанов